Wczoraj i dzisiaj.

Teraz i w przyszłości.

Zamienniki drop-in firmy Pepperl+Fuchs.

Zapewnienie ciągłości działania Twojej firmy dzisiaj i przygotowanie jej na przyszłość.

Zamienniki drop-in firmy Pepperl+Fuchs chronią inwestycje kapitałowe w obiektach klientów, jednocześnie modernizując je z wykorzystaniem najnowszych technologii i optymalizując działanie. Zapewniamy kompatybilność wsteczną bez konieczności dokonywania rozległych modyfikacji. Główne korzyści płynące z zastosowania zamienników drop-in to wyższa wydajność, większa elastyczność oraz niższe koszty operacyjne i infrastrukturalne.

Seria Smart-Ex: Czas na cyfryzację zastosowaniami w strefach zagrożonych wybuchem.

Mobilni pracownicy na obiekcie mogą teraz używać wzmocnionego, iskrobezpiecznego smartfona lub tabletu zamiast krótkofalówki. Zintegrowana funkcja radiotelefonu przez sieć komórkową z dedykowanymi przyciskami całkowicie zastępuje urządzenia radiowe. Przydatne aplikacje do przechwytywania danych i narzędzia do współpracy wideo umożliwiają pracownikom mobilnym szybkie wysyłanie danych i obrazów do współpracowników.

Więcej informacji

Przedstawiamy urządzenie Smart Ex 02 opracowane przez ecom instruments — markę firmy Pepperl+Fuchs

Teraz: seria Smart-Ex®
Dawniej: radiotelefony przenośne

Stelaż modułów systemu K: bądź w kontakcie z przyszłością.

W 2020 r. system Eurocard przestanie być dostępny. Aby uniknąć przestojów, jego zadania będzie musiał przejąć nowy system. Firma Pepperl+Fuchs oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, które są dopasowane do infrastruktury znajdującej się na miejscu: Stelaż modułów systemu K jest odpowiednim elementem interfejsu dla prawie każdego zastosowania, a przy tym oferuje łatwą instalację i maksymalną elastyczność.

Dowiedz się więcej

Moduły systemu K zastępują system Eurocard

Teraz: stelaż modułów systemu K
Dawniej: system Eurocard

Więcej funkcji na mniejszej powierzchni. FieldConnex — nowa generacja.

Nowe łączniki segmentów zajmują dokładnie tyle samo miejsca lub mniej. Okablowanie pozostaje w kanale kablowym, co ułatwia ponowne podłączenie. Protokoły PROFIBUS DP lub PROFINET są dostępne z opcjonalną redundancją. Zaawansowana diagnostyka umożliwia sprawne uruchomienie systemu oraz dostarcza natychmiastowych i łatwych do zrozumienia wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów. Doskonałe produkty do płynnej migracji projektów!

Podstawowy łącznik segmentów

Blok zasilający Power Hub

Łączniki segmentów FieldConnex® i bloki zasilające Power Hub wprowadzają większą funkcjonalność do infrastruktury fieldbus.

Teraz: podstawowy łącznik segmentów i Power Hub
Dawniej: łączniki segmentów SK1 i SK2

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące zamienników drop-in (niewymagających przeróbek) firmy Pepperl+Fuchs? Chętnie pomożemy! Wystarczy, że wyślesz nam wiadomość lub ustalisz termin osobistej konsultacji z jednym z naszych ekspertów.