Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

System Eurocard stał się już przestarzały. Dowiedz się, jak dokonać aktualizacji!

Czas na zmianę

„Nigdy nie zmieniaj systemu operacyjnego” — w przypadku technologii Eurocard to stwierdzenie już nie obowiązuje: technologia montażu w 19-calowej szafie serwerowej jest wycofywana po prawie 40 latach.

Biorąc pod uwagę dużą liczbę kart typu Eurocard, które nadal są w użyciu, jest oczywiste, że przed wieloma firmami staje nie lada wyzwanie. W przypadku usterki części zamienne nie będą już dostępne, co może spowodować przerwę w produkcji. Nie przegap okazji, aby zmodernizować swój zakład na czas.

Indywidualne rozwiązania firmy Pepperl+Fuchs

Firma Pepperl+Fuchs opracowała już różne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów w zakresie modernizacji technologii.

Czy nowe szafy sterownicze mają sens? Czy szafy typu rack muszą zostać całkowicie wymienione? Odpowiedzi są tak samo zróżnicowane jak pytania. Niezależnie od tego, czy lepszym rozwiązaniem okaże się pełna wymiana szafy rozdzielczej, czy tylko zmiana technologii, Pepperl+Fuchs oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej produkcji. Dzięki nim ograniczysz przerwy w produkcji do minimum.W przypadku modernizacji ogólnej technologii przestarzałą technologię Eurocard można zastąpić nowoczesnymi technologiami, takimi jak technologia interfejsu na szynie DIN, oddalone I/O lub infrastruktury magistrali fieldbus. Istnieją indywidualne rozwiązania, opracowane w oparciu o szafy serwerowe, kompletne szafy sterownicze lub rozwiązaniach do zastosowań w terenie.


Stojak BGT ze zintegrowanymi modułami systemu K umożliwia łatwą wymianę przestarzałej technologii Eurocard na najnowszą technologię interfejsów.

 


Po wymianie szaf serwerowych podstawowa struktura ramowa i infrastruktura pozostają bez zmian. Tylko stare szafy serwerowe z kartami Eurocard są usuwane i zastępowane przez nowo zaprojektowane szafy serwerowe o określonej przez klienta głębokości montażu, wraz z pełnym okablowaniem i najnowszymi komponentami interfejsu firmy Pepperl+Fuchs.Kompletne rozwiązanie polega na wymianie istniejącej 19-calowej szafy rozdzielczej na nową szafę rozdzielczą zgodną ze specyfikacją klienta. Szafa jest opracowana w najmniejszych szczegółach, okablowana i udostępniana jako kompletny pakiet, łącznie z obszerną dokumentacją projektową i schematami obwodów. W idealnej sytuacji klienci muszą tylko podłączyć przewody do zacisków lub płytek.


Zaczynamy.

Aby aktualizacja była możliwie najprostsza, wspólnie opracujemy idealne rozwiązanie. Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Wypełnij wszystkie pola przed wysłaniem. Zapewniamy, że dane osobowe użytkowników są przetwarzane z zachowaniem staranności i zgodnie z obowiązującym prawem oraz przepisami. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.


* Firma Pepperl+Fuchs dokłada wszelkich starań, aby udzielić pomocnej odpowiedzi dotyczącej danej sprawy. Odpowiedzi na pytania są zazwyczaj udzielane w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Czasami jednak potrzeba więcej czasu. W takich przypadkach zazwyczaj badamy pytanie, rozmawiamy na jego temat ze współpracownikami lub możemy skierować je do innej placówki Pepperl+Fuchs. Informacje o statusie pytania będą przesyłane na adres e-mail.