Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Publikacje prasowe 2022

Pakiet dla prasy: SPS 2022 (Dział automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów) Pakiet dla prasy: SPS 2022 (Dział automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów)

Zawartość pakietu dla prasy: Więcej informacji na temat bramek ASi-3 z obsługą IIoT i znacznie uproszczoną obsługą. Ponadto dowiedz się więcej o produktach firmy Pepperl+Fuchs przeznaczonych do wykorzystania wodoru lub poznaj niedawno zatwierdzone rozwiązania Ethernet-APL przeznaczone dla obszarów niebezpiecznych.

(listopad 2022)

Pakiet dla prasy: ACHEMA 2022 (Dział automatyzacji procesów i automatyki przemysłowej) Pakiet dla prasy: ACHEMA 2022 (Dział automatyzacji procesów i automatyki przemysłowej)

Zawartość pakietu dla prasy: Dowiedz się więcej na temat produktów i rozwiązań firmy Pepperl+Fuchs w zakresie wykorzystania wodoru lub dowiedz się więcej na temat Visor-Ex® i Tab-Ex® 03 – iskrobezpiecznych inteligentnych urządzeń najnowszej generacji, które umożliwiają rozwój cyfrowej transformacji w przemyśle przetwórczym.

(sierpień 2022)

Pakiet dla prasy: LogiMAT 2022 (Division Factory Automation) Pakiet dla prasy: LogiMAT 2022 (Division Factory Automation)

Zawartość pakietu dla prasy: Informacje na temat nowego systemu czujników „Contour2D” do monitorowania wykorzystania taśmy transportowej i wprowadzenia do uniwersalnych czytników kodów „VOS-I” na potrzeby identyfikacji, przepływu towarów i logistyki.

(maj 2022)

Pakiet dla prasy: Targi HANNOVER MESSE 2022 (dział automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów) Pakiet dla prasy: Targi HANNOVER MESSE 2022 (dział automatyki przemysłowej i automatyzacji procesów)

Zawartość pakietu dla prasy: Zapoznaj się z informacjami na temat trójetapowego pakietu bezpieczeństwa funkcjonalnego firmy Pepperl+Fuchs lub dowiedz się, jak nasze produkty i rozwiązania przyczyniają się do wykorzystania wodoru.

(maj 2022)

Pakiet dla prasy: Ogólne informacje o targach HANNOVER MESSE 2022 Pakiet dla prasy: Ogólne informacje o targach HANNOVER MESSE 2022

Zawartość pakietu dla prasy: Artykuł techniczny o czujnikach trójwymiarowych „SmartRunner Explorer 3-D” firmy Pepperl+Fuchs. Czujniki z tego serii obejmują dwa warianty urządzeń z własną metodą pomiaru na jednej platformie, co znacznie zmniejsza wysiłek integracyjny w zastosowaniach 3-D.

(marzec 2022)

Centrum prasowe i medialne

Pobierz profil firmy Pepperl+Fuchs i zdjęcia w wysokiej rozdzielczości przedstawiające centralę i portfolio produktów. Możliwość bezpłatnego korzystania przez redakcje i dziennikarzy.

e-news

Zasubskrybuj nasz biuletyn i regularnie otrzymuj wiadomości oraz ciekawe informacje ze świata automatyki.

Subskrybuj