Wsparcie Czujników Przemysłowych
Wsparcie Ochrony przed wybuchem

Centrum prasowe i medialne

Profil firmy

Fakty i liczby na temat firmy Pepperl+Fuchs Fakty i liczby na temat firmy Pepperl+Fuchs

Walter Pepperl i Ludwig Fuchs otworzyli w roku 1945 niewielki zakład naprawy radioodbiorników w Mannheim w Niemczech, który rozwijali w oparciu o swoją pomysłowość, przedsiębiorczość i samowystarczalność. Obecnie firma Pepperl+Fuchs jest znana klientom na całym świecie jako przedsiębiorstwo pionierskie i innowacyjne w dziedzinach takich, jak ochrona przeciwwybuchowa instalacji elektrycznych czy technologie czujników.

Pobierz profil firmy Pepperl+Fuchs.

Obrazy o wysokiej rozdzielczości

Pobierz: Budynek siedziby firmy — w ciągu dnia Pobierz: Budynek siedziby firmy — w ciągu dnia

Portfolio zawiera zdjęcia o wysokiej rozdzielczości budynku siedziby Pepperl+Fuchs, które zostały wykonane w naturalnym świetle dziennym. Formaty: TIFF/CMYK i JPG/RGB; szerokość 12 cm, 300 dpi każdy.

Pobierz: Budynek siedziby firmy — w nocy Pobierz: Budynek siedziby firmy — w nocy

Portfolio zawiera zdjęcia o wysokiej rozdzielczości budynku siedziby firmy Pepperl+Fuchs, który jest jasno oświetlony w nocy. Formaty: TIFF/CMYK i JPG/RGB; szerokość 12 cm, 300 dpi każdy.

Pobierz: Przegląd grupy produktów do czujników przemysłowych Pobierz: Przegląd grupy produktów do czujników przemysłowych

Portfolio zawiera zdjęcia o wysokiej rozdzielczości oferty produktów Pepperl+Fuchs, które są przeznaczone do czujników przemysłowych. Formaty: TIFF/CMYK i JPG/RGB; szerokość 12 cm, 300 dpi każdy.

Pobierz: Przegląd grupy produktów zapewniających ochronę przed wybuchem Pobierz: Przegląd grupy produktów zapewniających ochronę przed wybuchem

Portfolio zawiera zdjęcia o wysokiej rozdzielczości oferty produktów Pepperl+Fuchs, które są przeznaczone do ochrony przed wybuchem. Formaty: TIFF/CMYK i JPG/RGB; szerokość 12 cm, 300 dpi każdy.

Publikacje prasowe