Bez kompromisów!

Trochę bezpieczeństwa nie wystarczy – lepiej zaufać ekspertom.

Pepperl+Fuchs — Twój partner w bezpieczeństwie funkcjonalnym

 • Kask rowerowy, który nie jest stylowy i nie chroni?

 • Poduszka powietrzna, ale raczej wole uniknąć wypadku?

 • Koło ratunkowe, które przynajmniej jest okrągłe?

Czy można zaufać któremukolwiek z tych urządzeń? Z pewnością nie. Po co więc iść na kompromis, jeśli chodzi o wdrażanie bezpieczeństwa funkcjonalnego w zakresie technologii automatyzacji?

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w rozwoju urządzeń związanych z bezpieczeństwem firma Pepperl+Fuchs jest pionierem w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego. Ponad 750 dostępnych produktów związanych z bezpieczeństwem i ponad 10 000 000 urządzeń sprzedanych to dowody na nasze doświadczenie. Nasza oferta obejmuje czujniki o niemal każdej zasadzie działania, a także moduły interfejsu dla każdego typu sygnału.

Wiedza firmy Pepperl+Fuchs w zakresie norm i przepisów bezpieczeństwa, takich jak SIL i dyrektywa maszynowa, jest budowana przez specjalistów ds. bezpieczeństwa. To dogłębne zrozumienie stanowi podstawę dla komponentów bezpieczeństwa i rozwiązań, którym można ufać.

Bezpieczeństwo to nie przypadek

Ponad 50 lat doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa
Miliony sprzedanych urządzeń polowych
Nagradzane komponenty zabezpieczające
Certyfikowani inżynierowie ds. bezpieczeństwa
Dogłębna wiedza na temat przepisów bezpieczeństwa zarówno w branży automatyki przemysłowej, jak i przetwórczej

Nasza oferta dla Ciebie!

Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w rozwoju urządzeń związanych z bezpieczeństwem i ponad 10 000 000 sprzedanych urządzeń firma Pepperl+Fuchs jest pionierem w dziedzinie bezpieczeństwa funkcjonalnego. Oferta składa się z ponad 750 produktów związanych z bezpieczeństwem, co czyni ją jedną z największych w zakresie bezpieczeństwa na rynku. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej na temat bezpieczeństwa funkcjonalnego w firmie Pepperl+Fuchs.

 

Dogłębna analiza

Bezpieczeństwo funkcjonalne w zakresie automatyki przemysłowej

Bezpieczeństwo funkcjonalne w zakresie automatyki przemysłowej

Zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszych dedykowanych ofertach dotyczących bezpieczeństwa funkcjonalnego w automatyzacji zakładów. Szczególnie istotne dla specjalistów ds. automatyki zajmujących się tymi przepisami:

 • Dyrektywa maszynowa (2006/42/WE)
 • IEC 61508
 • EN ISO 12100
 • EN ISO 13849
 • IEC 62061

Bezpieczeństwo funkcjonalne w środowiskach automatyzacji procesów

Bezpieczeństwo funkcjonalne w środowiskach automatyzacji procesów

 

Zapoznaj się z naszą stroną internetową, aby dowiedzieć się więcej o naszych dedykowanych ofertach dotyczących bezpieczeństwa funkcjonalnego w automatyzacji procesów. Szczególnie istotne dla specjalistów ds. automatyki zajmujących się tymi przepisami:

 • Dyrektywa 2012/18/UE
 • IEC 61508
 • IEC 61511
 • VDI/VDE 2180

Wiedza podstawowa

Szukasz podstawowej wiedzy na temat norm i przepisów bezpieczeństwa? Udostępniane przez nas informacje zawierają przegląd norm i metod zapewniających bezpieczne funkcjonowanie zakładów oraz maszyn i urządzeń. Dowiedz się więcej o poziomie integralności bezpieczeństwa (SIL) i poziomie wydajności (PL) oraz poznaj historię i zróżnicowanie obowiązujących norm.

Podstawowa wiedza na temat SIL i PL

Szukasz określonego produktu?

Łatwiej jest ocenić dany system bezpieczeństwa, gdy znane jest ryzyko awarii poszczególnych podzespołów. Aby to umożliwić, firma Pepperl+Fuchs oferuje obszerną gamę produktów z określonym poziomem SIL/PL.

Na tej stronie można dokonać wyboru na podstawie różnych kryteriów, takich jak poziom nienaruszalności bezpieczeństwa, poziom zapewnienia bezpieczeństwa, funkcja urządzenia oraz typ sygnału, aby szybko znaleźć właściwe urządzenie odpowiadające żądanemu poziomowi SIL/PL.

Wybierz produkt

Kontakt