Increasing range.
Ensuring stability.
Maximizing uptime.

Optický vazební člen LS682

Výhody optického vazebního členu LS682

Stabilita na dlouhou vzdálenost

Stabilita na dlouhou vzdálenost

Optický vazební člen umožňuje stabilní přenos dat na vzdálenost až 300 m. Velký provozní rozsah umožňuje využití i ve velkých skladech. Užijte si nejvyšší stupeň spolehlivosti – i na dlouhé vzdálenosti!
Optimální využití stávajícího prostoru

Optimální využití stávajícího prostoru

Při montáži optického vazebního členu není třeba zvažovat minimální vzdálenost, jelikož LS682 zajišťuje spolehlivý přenos dat již při vzdálenosti 0. Využijte svůj stávající prostor optimálně!
Snadné a rychlé uvedení do provozu

Snadné a rychlé uvedení do provozu

Díky optickému vazebnímu členu LS682 se úroveň příjmu obou zařízení zobrazuje na jednom zařízení. K rychlému sladění dvou vazebních členů je tedy zapotřebí pouze jedna osoba. Ušetřete čas a peníze při uvádění do provozu!
Přenos dat v reálném čase

Přenos dat v reálném čase

Optický vazební člen LS682 dokáže bez ohledu na komunikační sítě zajistit konstantní rychlost přenosu dat ve výši 100 MBit/s. Stabilní připojení umožňuje reakce v reálném čase a zamezuje nákladným odstávkám. Zažijte maximální dostupnost!

Spolehlivé procesy se členem LS682

Hlavní oblastí aplikace optického vazebního členu LS682 je komunikace založená na síti Ethernet s podávacími jednotkami ve skladech s vysokými regály. Video ukazuje, jak se optický vazební člen používá v evropském distribučním centru společnosti Pepperl+Fuchs, a v několika krocích představuje snadné seřízení a uvedení zařízení do provozu.

Připojení Fast Ethernet otvírá prostor pro nové aplikace

Díky optickému vazebnímu členu LS682 lze zařízení připojit v průmyslových sítích Ethernet, například PROFINET, EtherNet/IP. Telegramy se neukládají. To znamená, že můžete dosáhnout okamžité rychlosti přenosu dat ve výši 100 MBit/s a to zcela obousměrně. Vysoká přenosová rychlost otvírá prostor pro celou řadu nových oblastí aplikací: např. použití IP kamer pro účely sledování, údržby a kontroly. 

Připojení Fast Ethernet otvírá prostor pro nové aplikace

Robustní přenos dat

Nový LS684 doplňuje LS682 nabídkou robustního optického přenosu dat s vlastnostmi v reálném čase pro sběrnice, jako jsou PROFINET IRT a EtherCAT. Člen LS684 je vybaven automatickou kompenzací doby chodu, která umožňuje konstantní dobu cyklu pro synchronní přepínání a řízení bez kolísání na obou stranách cesty přenosu – na libovolné vzdálenosti a v jakékoli dynamice pohybu.

Optický vazební člen LS684 a LS682

Optický vazební člen navíc vždy monitoruje připojení napříč všemi segmenty cesty přenosu dat. Pokud dojde k chybě, mechanismy redundance sběrnice je mohou jasně lokalizovat a okamžitě je překlenout.

 

 

Řešení pro sklady s vysokými regály

LS682 ve skladech s vysokými regály

Optický vazební člen LS682 se používá ve skladech s vysokými regály k rychlému přenosu procesních dat zcela bez opotřebení. Optický vazební člen je namontován přímo na regálovém zakladači a zajišťuje stabilní přenos dat na vzdálenost až 300 m při konstantní rychlosti 100 Mbit/s. Tímto způsobem zařízení LS682 pomáhá předcházet prostojům stroje a zvyšovat účinnost.

Spolehlivý přenos datových toků videa

Kamery se často používají na regálových zakladačích k zahájení opatření pro vypnutí v případě poruchy. Obraz z kamer je skvělou pomůckou při hodnocení situace, zvláště ve velkých výškách. Díky přenosu bez protokolů a vysoké přenosové rychlosti dat jsou optické vazební členy LS682 ideální pro přenos videoinformací – tvoří základ pro vzdálené odstraňování problémů.

Kontaktujte nás

Máte ohledně optického vazebního členu LS682 a LS684 nějaké otázky?
Rádi vám pomůžeme! Pokud chcete více informací, stačí nám poslat e-mail nebo si domluvit schůzku.