Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Průmyslové senzory

Již celá desetiletí společnost Pepperl+Fuchs vyvíjí a distribuuje průmyslové senzory a senzorové systémy vyhovující normám nejvyšší kvality, určené pro použití v automatizačních technologiích. Pestré produktové portfolio nabízí senzory pro standardní aplikace a také přizpůsobená řešení. V úzké spolupráci s našimi odborníky obdržíte ideální senzorový systém pro vaše specifické požadavky!

Naše produktové portfolio průmyslových senzorů pro průmyslovou automatizaci se vyznačuje vysokým stupněm inovace. Tvoří jej indukční, optické, kapacitní, magnetické a ultrazvukové senzory. Kromě toho vám nabízíme výkonné komponenty, jako jsou například rotační snímače, polohovací a identifikační systémy (RFID, data matrix, čárový kód), rozhraní AS-I a rovněž vhodné příslušenství. Průmyslové kamerové systémy a kamerové senzory pak doplňují náš komplexní sortiment produktů.

Špičkové technologie a globální prodejní a výrobní síť činí ze společnosti Pepperl+Fuchs ideálního partnera pro celou řadu průmyslových oborů na globálním trhu. Patří sem odvětví, jako je například strojírenství, automobilový průmysl, manipulace s materiály, balicí technika, polygrafický a papírenský průmysl, výroba dveří, vrat a výtahů, procesní vybavení, mobilní vybavení a obnovitelné zdroje energie.


amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat