Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Plně síťová komunikace zaručuje efektivní procesy

Je těžké si představit výrobní procesy bez spolehlivého toku dat a transparentní komunikace. Hlavním cílem průmyslové komunikace je propojit všechny části provozovny do jednoho zasíťovaného systému od úrovně řízení až po úroveň provozu. Koneckonců používání komplexních a vysoce výkonných datových sítí zvyšuje dostupnost a efektivitu strojů a provozoven. Snímače a provozní zařízení Pepperl+Fuchs lze flexibilně integrovat do stávajících systémů, kde budou zajišťovat transparentní komunikaci a zvýšenou produktivitu.

Průmyslová síťová komunikace v současnosti rovněž umožňuje integraci všech obchodních jednotek a stává se centrální součástí dostupnosti dat v průmyslovém internetu věcí. Aby bylo možné spolehlivě a efektivně přenášet velká množství dat mezi všemi úrovněmi, nabízí společnost Pepperl+Fuchs vysoce účinné inteligentní komponenty – včetně kompletní nabídky komponent systému rozhraní AS-Interface, velkého výběru průmyslových ethernetových zařízení, ethernetových IO modulů, různých zařízení IO-Link, řídicích jednotek IO-Link a rozhraní.Úvodní sada IIoT

Připojte senzory ve výrobních prostorech ke cloudu a začněte digitální transformaci s novými úvodními sadami IIoT.

Bezplatně ke stažení: Oficiální zpráva o komunikačních protokolech založených na protokolu TCP (PDF)

Tato zdarma poskytovaná oficiální zpráva ve formátu PDF porovnává různé komunikační protokoly založené na protokolu TCP (AMQP, OPC UA, MQTT, REST API), které si našly cestu vzhůru a jsou považovány za faktory umožňující používat IIoT a realizovat průmysl 4.0. Získejte zdarma soubor ke stažení hned teď!

Portfolio společnosti Comtrol

Zakoupením firmy Comtrol Corporation doplňuje společnost Pepperl+Fuchs své portfolio řešení pro cloudové aplikace, zaměřených na budoucnost a splňujících požadavky Průmyslu 4.0.