Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Plně síťová komunikace zaručuje efektivní procesy

Je těžké si představit výrobní procesy bez spolehlivého toku dat a transparentní komunikace. Hlavním cílem průmyslové komunikace je propojit všechny části provozovny do jednoho zasíťovaného systému od úrovně řízení až po úroveň provozu. Koneckonců používání komplexních a vysoce výkonných datových sítí zvyšuje dostupnost a efektivitu strojů a provozoven. Snímače a provozní zařízení Pepperl+Fuchs lze flexibilně integrovat do stávajících systémů, kde budou zajišťovat transparentní komunikaci a zvýšenou produktivitu.

Průmyslová síťová komunikace v současnosti rovněž umožňuje integraci všech obchodních jednotek a stává se centrální součástí dostupnosti dat v průmyslovém internetu věcí. Aby bylo možné spolehlivě a efektivně přenášet velká množství dat mezi všemi úrovněmi, nabízí společnost Pepperl+Fuchs vysoce účinné inteligentní komponenty – včetně kompletní nabídky komponent systému rozhraní AS-Interface, velkého výběru průmyslových ethernetových zařízení, ethernetových IO modulů, různých zařízení IO-Link, řídicích jednotek IO-Link a rozhraní.Portfolio společnosti Comtrol

Zakoupením firmy Comtrol Corporation doplňuje společnost Pepperl+Fuchs své portfolio řešení pro cloudové aplikace, zaměřených na budoucnost a splňujících požadavky Průmyslu 4.0.