Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Konstrukční údaje

Data produktů pro konstrukční nástroje

Společnost Pepperl+Fuchs vám nabízí efektivní a rychlou integraci svých produktů do vašich konstrukčních nástrojů. Proto je plánování, konstrukce a zásobování novými nástroji ideálně podporováno. Nabízíme různé typy datových formátů pro celý rozsah našich produktů, které lze bezplatně stáhnout pomocí vyhledání produktu na vyhledávacíliště. Uživatelé si také mohou vyhledat další formáty a funkce produktů na následujících online portálech.


Datový portál EPLAN


EPLAN nabízí přizpůsobené koncepty pro integraci systému, konfiguraci a přizpůsobenou integraci do prostředí systému IT-/PLM na bázi standardních technických řešení. Aktuální data produktů si můžete stáhnout na EPLAN Electric P8 a technickou dokumentaci pomocí naší vyhledávací lišty nebo na portálu EPLAN Data Portal.

Přejděte na:


PARTcommunity


PARTcommunity je online portál, který nabízí certifikované 2D a 3D CADmodely mezinárodních výrobců. Pomocí naší vyhledávací lišty můžete vyhledat aktuální data produktů pro svou CAD konstrukci ve formátu STEP a IGES . Více formátů – například 2D jako DXF – najdete na 3D portálu PARTcommunityCadenas.

Přejděte na:

 


SISTEMA


SISTEMA je softwarový nástroj, který podporuje výpočty úrovně vlastností (PL) pro všechny bezpečnostní funkce a díly v zařízení. Podporujeme Vás nabídkou několika knihoven SISTEMA, které obsahují všechny důležité bezpečnostní parametry standardních i bezpečnostních produktů. Chcete-li naše knihovny SISTEMA používat, stáhněte si prosím software SISTEMA.

Přejděte na:


Katalog produktů


Globální datový standard ecl@ss obsahuje tisíce produktových tříd, které standardizují zásobování, skladování, výrobu a distribuci mezi společnostmi napříč různými průmyslovými odvětvími, zeměmi a jazyky. ETIM standardizuje elektronickou výměnu produktových dat v elektrotechnickém průmyslu a umožňuje získávat technické produkty na základě tříd nebo technických vlastností.

Aktuální produktová data jsou dostupná v různých standardech a formátech. Tento katalog můžete použít pro elektronickou výměnu dat (EDI, OCI) jako základ pro elektronický nákup nebo jako zdroj pro váš e-shop. Nabízíme následující standardy:

  • BMEcat 
  • CSV/Excel/CIV 

Pokud se zajímáte o elektronická produktová data, použijte prosím uvedený odkaz: Kontakt

 


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat