Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Přehledy produktu Ochrana proti výbuchu


Obecné přehledy


Product and Technology Guide for the Process Automation Stáhnout nyní

Tato brožura poskytuje shrnutí produktů, technologií a služeb procesní automatizace. (Únor 2022, 7,0 MB)

Explosion Protection Product Overview Stáhnout nyní

Tato karta produktové řady vám poskytuje rychlý a jasný přehled o našem portfoliu produktů pro ochranu proti výbuchu. (Červen 2022, 877 KB)


Letáky a přehledy týkající se produktů a technologií


EC_CM_20231128_brochure_smart-ex_03_smart_digitalization Stáhnout nyní

This brochure will give you an overview of the Smart-Ex® 03. The high performance 5G smartphone for hazardous areas is certified and supported anywhere in the world.

EC_NP_Ex_p_Purge_Pressurization_Systems_Brochure_140px Stáhnout nyní

V této brožuře získáte přehled o možnostech společnosti Pepperl+Fuchs jako globálního poskytovatele certifikovaných řešení profukování a tlakování.

EC_CM_20230329_Brochure_Cover_PA_LRP_Series_Control_Units Stáhnout nyní

Everything Under Control. Up to five control functions in one compact unit. 

EC_NP_Electrical_Explosion_Protection_Equipment_QSG_140px Stáhnout nyní

Stručný průvodce výběrem produktů pro vybavení k ochraně elektrických zařízení proti výbuchu je určen pro zkušené uživatele, techniky a inženýry. Představuje komplexní přehled nabídek produktů a řešení společnosti Pepperl+Fuchs – produkty a řešení založené na ochraně Ex d, Ex e a Ex p. Pomůže vám při výběru vhodných zařízení a systémů pro plánování aplikací. (květen 2023, 10,01 MB)

EC_CM_20230607_Brochure_Cover_Ethernet-APL.jpg Stáhnout nyní

Formování budoucnosti. První přepínač na světě, který přináší síť Ethernet do výrobních závodů.

VisuNet FLX – die modulare HMI Plattform zum Einsatz bis in Zone 2/22, Div. 2 Stáhnout nyní

Dokonalá shoda. Unikátní systém s rozhraním HMI, který dokonale vyhoví vaší aplikaci.

Elektrischer Explosionsschutz von Pepperl+Fuchs Stáhnout nyní

Maximální ochrana a účinnost. Naše rozsáhlé portfolio pokrývá všechny standardní typy ochrany a mezinárodní požadavky na certifikaci, zóny a divize se schválením pro plyny a prach.

pa_epe_ps1000_brochure Stáhnout nyní

Průmyslové napájecí zdroje nabízejí univerzální použití. Představují ideální řešení pro napájení zařízení uvnitř řídicích skříní. Řada PS1000 poskytuje nepřerušované napájení až do 40 A. (Říjen 2022, 404 KB)

Produktübersicht Remote-I/O-Systeme Stáhnout nyní

Vzdálené I/O systémy se používají k integraci provozních zařízení s analogovým rozhraním, jako je 4 … 20 mA, senzorů NAMUR nebo elektromagnetických ventilů do digitální komunikace systému DCS. V této brožuře se dozvíte více o našich řešeních pro instalaci v blízkosti snímačů v zóně 2/divize 2 nebo zóně 1 v místě s nebezpečím výbuchu. (červenec 2022, 4,15 MB)

EC_NP_SR_Series_Flyer_140px Stáhnout nyní

V této brožuře vám představíme řadu modulárních skříní z nerezové oceli s ochranou Ex e, které dokonale splní požadavky jakékoli aplikace, a to na každé úrovni. (Květen 2022, 404 KB)

Tab-Ex® 03 Tablet Series brochure cover Stáhnout nyní

Tato brožura představuje 8" tablet řady Tab-Ex® 03 se systémem Android pro použití v Zóně 1/21, Divizi 1 a v Zóně 2/22, Divizi 2. Funkce Samsung DeX promění kompaktní tablet v plnohodnotný stolní počítač, přičemž další příslušenství, periferní zařízení, digitální produkty a služby poskytují maximální flexibilitu. (Srpen 2022, 976 KB).

Tab-Ex Pro Broschürencover Stáhnout nyní

Tato brožura představuje zařízení Tab-Ex® Pro, první tablet na světě se systémem Android a 10" displejem pro použití v prostředích klasifikovaných jako zóna 2/22 a divize 2. Odolný, tenký a lehký tablet, který lze po připojení k obrazovce a klávesnici použít jako stolní počítač, nabízí uživatelům mobilní i stolní prostředí v jednom zařízení. (Říjen 2020, 927 kB)

Konstante Stromversorgung – Verfügbarkeit dank PS3500-Stromversorgungsmodul Stáhnout nyní

Tato brožura představuje spolehlivé napájecí zdroje PS3500, jejich funkce, výhody a technické údaje systému. (květen 2021, 0,5 MB)

Smart-Ex 02 Brochure Cover Stáhnout nyní

Tato brožura představuje odolný smartphone Smart-Ex® 02 a příslušenství pro průmyslová nebezpečná prostředí s klasifikací zóna 1, zóna 21 nebo divize 1. Zjistěte více o jiskrově bezpečném smarthonu vybaveném velkým 5palcovým displejem, ergonomickým designem, 21 frekvenčními pásmy LTE, globálními certifikáty a výkonným operačním systémem. (Červen 2019, 772 kB)

Ex-Handy 10 feature phone series Stáhnout nyní

Tato brožura představuje speciální telefon s podporou sítí 4G/LTE pro prostředí s klasifikací zóna 1 a divize 1. Přečtěte si více o telefonu Ex-Handy 10, který je ideální pro širokou škálu aplikací od klasické komunikace, vysílačky až po inovativní využití v rámci Průmyslu 4.0, všude tam, kde je třeba myslet na ochranu pracovníků. (Červen 2019, 666 kB)

Produktübersicht Interfacetechnik Stáhnout nyní

Tato brožura představuje technologii rozhraní od společnosti Pepperl+Fuchs. Společnost Pepperl+Fuchs má více než 60 let zkušeností a coby vynálezce jiskrově bezpečné bariéry je předním světovým výrobcem rozhraní pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Zjistěte více o rozsáhlé řadě modulů a systémů, které jsou přizpůsobeny požadavkům trhu. (Srpen 2018, 6,16 MB)

Klemmen- und Steuerkästen in GR-Serie in GFK-Gehäusen Stáhnout nyní

Tato brožura představuje řadu skříní GR GRP, které jsou dostupné pro svorkovnice a ovládací stanice. Přečtěte si další informace a řadě speciálně zesílených skříní, které zjednoduší montáž a údržbu. (Červenec 2018, 549 kB)

VisuNet RM Shell für Thin-Client-Bedienstationen Stáhnout nyní

Tato brožura představuje firmware příští generace VisuNet RM Shell 5 pro vzdálené monitory VisuNet. Zjistěte, jak tento software usnadňuje konfiguraci a údržbu vzdálených monitorů. (Duben 2018, 586 KB)

brochure safety relays Stáhnout

Tato brožura poskytuje přehled bezpečnostních relé osvědčeného a otestovaného systému K-System, která jsou vybavena architekturou 1oo3, diagnostikou a transparentní detekcí chyb vedení. Dozvíte se, jak dosáhnout nové úrovně spolehlivosti a výkonu ve vašem výrobním závodě. (Duben 2018, 384 kB)

VisuNet GXP Remote Monitor Brochure Stáhnout nyní

Tato brožura představuje zařízení VisuNet GXP, které je k dispozici jako vzdálený monitor nebo počítač. Do nebezpečných oblastí přináší inovativní funkce v kompaktním, modulárním provedení, které umožňuje snadné nastavení a údržbu. (Listopad 2017, 800 KB)

FieldConnex Fieldbus Brochure Stáhnout nyní

Tato brožura poskytuje přehled produktů FieldConnex® – našeho kompletního portfolia součástek pro sběrnicovou infrastrukturu. (Září 2016, 3 MB)

Purging System Series 6500 Stáhnout nyní

Tato brožura představuje pročišťovací a tlakovací systém řady 6500. Tento inovativní automatický systém navržený specificky pro zónu 1/21 přináší všechny funkce potřebné pro spolehlivou práci v prostředí s nebezpečím výbuchu v podobě malého a efektivního řešení. (Červenec 2016, 1,2 MB)

Fill level control products summarized in a brochure Stáhnout nyní

Tato brožura vám poskytuje rychlý a komplexní přehled o naší produktové řadě pro měření hladiny. Přečtěte si, jaké požadavky musí technologie měření hladiny splňovat a jaké jsou metody a principy měření. (Květen 2016, 3,5 MB)

isolated barrier, universal barrier, flyer, THE BARRIER, the barrier, interface technology, product information Stáhnout nyní

Tato příručka vám představuje řešení THE BARRIER. Jedná se o první řešení tohoto druhu na světě. Nabízí dokonalou flexibilitu a udává nový směr prostřednictvím univerzální oddělené bariéry, která se automaticky přizpůsobí prakticky každému druhu vstupního signálu z periferií a každému I/O systému DCS/ESD.

Remote I/O Systems Produktübersicht Stáhnout nyní

Tato brožura nabízí celé spektrum jedno- i více kanálových zařízení I/O, které umožňují u senzorů a snímačů jiskrově bezpečné připojení s vyšší ochranou pole. (Duben 2014, 5,7 MB)