Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Přehledy produktů


General Overviews


Product and Technology Guide for the Process Automation Stáhnout nyní

Tato brožura poskytuje shrnutí produktů, technologií a služeb procesní automatizace. (Únor 2022, 7,0 MB)

Explosion Protection Product Overview Stáhnout nyní

Tato karta produktové řady vám poskytuje rychlý a jasný přehled o našem portfoliu produktů pro ochranu proti výbuchu. (Červen 2022, 877 KB)


Stáhněte si nebo objednejte brožury společnosti Pepperl+Fuchs s přehledy produktů


VisuNet FLX—the New Modular HMI Platform for Use up to Zone  2/22 and Div. 2 Stáhnout nyní

Perfect Match. The one-in-a-million HMI system that perfectly fits your application.

Explosion Protection from Pepperl+Fuchs Stáhnout nyní

Maximum Protection and Efficiency. Our extensive portfolio covers all standard protection types and international certification requirements, zones and divisions, with gas and dust approvals.

Guía de selección rápida de productos para interfaces de procesos Stáhnout nyní

The Quick Select Product Guide for interface technology, FieldConnex®, and remote I/O connection technologies is designed for experienced users such as technicians and engineers. This guide will help you select the right technology and systems when designing plants. (July 2019; 7 MB)

pa_epe_ps1000_brochure Stáhnout nyní

Průmyslové napájecí zdroje nabízejí univerzální použití. Představují ideální řešení pro napájení zařízení uvnitř řídicích skříní. Řada PS1000 poskytuje nepřerušované napájení až do 40 A. (Říjen 2022, 404 KB)

Produktübersicht Remote-I/O-Systeme Stáhnout nyní

Vzdálené I/O systémy se používají k integraci provozních zařízení s analogovým rozhraním, jako je 4 … 20 mA, senzorů NAMUR nebo elektromagnetických ventilů do digitální komunikace systému DCS. V této brožuře se dozvíte více o našich řešeních pro instalaci v blízkosti snímačů v zóně 2/divize 2 nebo zóně 1 v místě s nebezpečím výbuchu. (červenec 2022, 4,15 MB)

EC_NP_SR_Series_Flyer_140px Stáhnout nyní

V této brožuře vám představíme řadu modulárních skříní z nerezové oceli s ochranou Ex e, které dokonale splní požadavky jakékoli aplikace, a to na každé úrovni. (Květen 2022, 404 KB)

Tab-Ex® 03 Tablet Series brochure cover Stáhnout nyní

This brochure introduces the 8" Android tablet Tab-Ex® 03 series for use in Zone 1/21, Div. 1 and Zone 2/22, Div. 2. The Samsung DeX feature transforms the compact tablet into a full-fledged desktop computer, and additional accessories, peripherals, digital products and services provide maximum flexibility. (August 2022, 976 KB).

Tab-Ex Pro Broschürencover Stáhnout nyní

Tato brožura představuje zařízení Tab-Ex® Pro, první tablet na světě se systémem Android a 10" displejem pro použití v prostředích klasifikovaných jako zóna 2/22 a divize 2. Odolný, tenký a lehký tablet, který lze po připojení k obrazovce a klávesnici použít jako stolní počítač, nabízí uživatelům mobilní i stolní prostředí v jednom zařízení. (Říjen 2020, 927 kB)

Konstante Stromversorgung – Verfügbarkeit dank PS3500-Stromversorgungsmodul Stáhnout nyní

Tato brožura představuje spolehlivé napájecí zdroje PS3500, jejich funkce, výhody a technické údaje systému. (květen 2021, 0,5 MB)

Quick Selection Guide Electrical Explosion Protection Equipment Stáhnout nyní

The Quick Select Product Guide for Electrical Explosion Protection Equipment is designed for experienced users, technicians, and engineers. It presents a comprehensive overview of Pepperl+Fuchs’ product and solutions offerings based on Ex d, Ex e, and Ex p protection. It will help with selecting the appropriate devices and systems for application planning. (July 2019, 9.79 MB)

Smart-Ex 02 Brochure Cover Stáhnout nyní

Tato brožura představuje odolný smartphone Smart-Ex® 02 a příslušenství pro průmyslová nebezpečná prostředí s klasifikací zóna 1, zóna 21 nebo divize 1. Zjistěte více o jiskrově bezpečném smarthonu vybaveném velkým 5palcovým displejem, ergonomickým designem, 21 frekvenčními pásmy LTE, globálními certifikáty a výkonným operačním systémem. (Červen 2019, 772 kB)

product overview for mobile computing and communications Stáhnout nyní

V této brožuře najdete přehled produktů společnosti ecom z oblasti mobilních počítačů a komunikace. Zjistěte více o konceptu Mobilní pracovník a zákaznických službách nabízených společností ecom. (Červen 2019, 3,25 MB)

Ex-Handy 10 feature phone series Stáhnout nyní

Tato brožura představuje speciální telefon s podporou sítí 4G/LTE pro prostředí s klasifikací zóna 1 a divize 1. Přečtěte si více o telefonu Ex-Handy 10, který je ideální pro širokou škálu aplikací od klasické komunikace, vysílačky až po inovativní využití v rámci Průmyslu 4.0, všude tam, kde je třeba myslet na ochranu pracovníků. (Červen 2019, 666 kB)

Produktübersicht Interfacetechnik Stáhnout nyní

Tato brožura obsahuje výběr produktů určených k ochraně elektrických
signálů v prostředí s nebezpečím výbuchu nebo náročném výrobním prostředí. (Prosinec 2011, 1,8 MB)

Klemmen- und Steuerkästen in GR-Serie in GFK-Gehäusen Stáhnout nyní

Tato brožura představuje řadu skříní GR GRP, které jsou dostupné pro svorkovnice a ovládací stanice. Přečtěte si další informace a řadě speciálně zesílených skříní, které zjednoduší montáž a údržbu. (Červenec 2018, 549 kB)

VisuNet RM Shell 4.0 for Thin Client Workstations Stáhnout nyní

Tato brožura představuje firmware příští generace RM Shell 4.0 pro vzdálené monitory VisuNet. Přečtěte si, jak zjednodušené uživatelské rozhraní usnadňuje konfiguraci. (Červenec 2015, 388 kB)

brochure safety relays Stáhnout

Tato brožura poskytuje přehled bezpečnostních relé osvědčeného a otestovaného systému K-System, která jsou vybavena architekturou 1oo3, diagnostikou a transparentní detekcí chyb vedení. Dozvíte se, jak dosáhnout nové úrovně spolehlivosti a výkonu ve vašem výrobním závodě. (Duben 2018, 384 kB)

VisuNet GXP Remote Monitor Brochure Stáhnout nyní

Tato brožura představuje nový vzdálený monitor VisuNet GXP, který přináší inovativní funkce pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu v kompaktní modulární formě se snadným nastavením a údržbou. (Červenec 2016, 800 kB)

FieldConnex Fieldbus Brochure Stáhnout nyní

Tato brožura poskytuje přehled produktů FieldConnex® – našeho kompletního portfolia součástek pro sběrnicovou infrastrukturu. (Září 2016, 3 MB)

Purging System Series 6500 Stáhnout nyní

Tato brožura představuje pročišťovací a tlakovací systém řady 6500. Tento inovativní automatický systém navržený specificky pro zónu 1/21 přináší všechny funkce potřebné pro spolehlivou práci v prostředí s nebezpečím výbuchu v podobě malého a efektivního řešení. (Červenec 2016, 1,2 MB)

Fill level control products summarized in a brochure Stáhnout nyní

Tato brožura vám poskytuje rychlý a komplexní přehled o naší produktové řadě pro měření hladiny. Přečtěte si, jaké požadavky musí technologie měření hladiny splňovat a jaké jsou metody a principy měření. (Květen 2016, 3,5 MB)

Product Overview Bebco EPS Purge and Pressurization Equipment Stáhnout nyní

Tato brožura poskytuje přehled zařízení pro pročišťování a tlakování Bebco EPS od společnosti Pepperl+Fuchs. Dále ukazuje, jak snadno lze vybrat správné řešení pro konkrétní aplikaci. (Červenec 2015, 1,6 MB)

isolated barrier, universal barrier, flyer, THE BARRIER, the barrier, interface technology, product information Stáhnout nyní

Tato příručka vám představuje řešení THE BARRIER. Jedná se o první řešení tohoto druhu na světě. Nabízí dokonalou flexibilitu a udává nový směr prostřednictvím univerzální oddělené bariéry, která se automaticky přizpůsobí prakticky každému druhu vstupního signálu z periferií a každému I/O systému DCS/ESD.

Remote I/O Systems Produktübersicht Stáhnout nyní

Tato brožura nabízí celé spektrum jedno- i více kanálových zařízení I/O, které umožňují u senzorů a snímačů jiskrově bezpečné připojení s vyšší ochranou pole. (Duben 2014, 5,7 MB)