Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Looking for a purge and pressurization system and not quite sure of your options? The purge quick configurator tool will guide you quickly and easily through the most important points.


Configure your Pepperl+Fuchs Bebco EPS Purge and Pressurization Systems


Systémy profukování a tlakování Bebco EPS® od společnosti Pepperl+Fuchs jsou v odvětví automatizace procesů všeobecně známé. Jako přední výrobce v oblasti technologie Purging Technology® vyrábíme inovativní řešení, která lze používat pozoruhodně jednoduchým způsobem a která snadno zvládnou téměř každou aplikaci.

Systémy profukování a tlakování Bebco EPS od společnosti Pepperl+Fuchs nabízejí tyto výhody:

  • Nejmodernější řešení založená na více než 20 letech zkušeností – řada automatických systémů profukování a tlakování, které usnadňují ochranu v nebezpečných prostředích
  • Technická podpora – kdekoli na světě
  • Systémy profukování a tlakování navržené v souladu se směrnicí ATEX 2014/34/EU a normami NFPA 496 a ISA 12.4
  • Snadná integrace – kompaktní provedení s nízkým profilem, která lze instalovat interně nebo externě
  • Automatická kontrola teploty a netěsností se související signalizací
  • Uživatelské rozhraní s programováním, které splní požadavky většiny uživatelů

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí úplný řadu profukovacích a tlakovacích zařízení, která uspokojí potřeby vašich aplikací. Další výhodou profukování a tlakování je použití standardní skříně typu 4/12 jako chráněné skříně. Tím ušetříte finanční prostředky, hmotnost a prostor v porovnání s dalšími způsoby ochrany před výbuchem. Potřebujete certifikované řešení? Skupina Systems and Solutions společnosti Pepperl+Fuchs může také navrhovat zakázková certifikovaná řešení skříní.


Spolehlivá ochrana s Bebco EPS®

V tomto videu najdete další informace o různých systémech profukování a tlakování a možných řešeních.

Seznamte se s promyšleným způsobem ochrany zařízení v nebezpečném prostředí a nakonfigurujte si vlastní přetlakový systém!

Naše interaktivní aplikace vám nabízí simulaci programování vašeho přetlakového systému krok za krokem. Stáhněte si bezplatnou aplikaci pro zařízení iOS či Android právě teď…