Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Školení+semináře

Celoživotní vzdělávání je vaší cestou k úspěchu

Školení společnosti Pepperl+Fuchs pokrývají celou řadu témat
Školení společnosti Pepperl+Fuchs pokrývají celou řadu témat

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí širokou škálu školicích programů pro profesionály v sektoru procesní automatizace. Sektor procesní automatizace se neustále vyvíjí. Nové technologie, potřeba efektivních procesů a rostoucí trend zelené výroby spoluutvářejí nové výzvy. Tyto výzvy představují příležitosti pro soustavné vzdělávání v již dobře zavedených tématech:

  • Ochrana proti výbuchům
  • Funkční bezpečnost (SIL)
Tyto změny a soustavný vývoj budou postupem času neustále vzrůstat. Účast na soustavném a celoživotním vzdělávání vám umožní udržet krok s průmyslovým sektorem a technologiemi procesní automatizace.

Kdo by se měl zúčastnit?

Školení od společnosti Pepperl+Fuchs cílí na manažery, inženýry, dělníky a bezpečnostní techniky, kteří pracují na návrzích produktů nebo s produkty, při jejichž použití může dojít ke vzniku výbušného prostředí.


Jaká témata budou probírána?

  • Ochrana proti výbuchům
  • Jiskrová bezpečnost
  • Funkční bezpečnost (SIL)
  • Technologie sběrnicových systémů
  • Nebezpečná prostředí
  • Profukování a tlakování

V závislosti na tématu trvají semináře jeden až dva dny.


Přizpůsobené školicí programy

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí podle potřeb jednotlivých společností přizpůsobené školicí kurzy. Na vyžádání můžeme nabídnout i individuální školení. Témata, délka a místo těchto školení se přizpůsobí vašim potřebám. Naši specialisté s mezinárodními zkušenostmi vám mohou nabídnout školení v němčině, angličtině, francouzštině a španělštině.

Toto školení vám dá vše, co potřebujete pro své soustavné vzdělávání, a bude připraveno přesně podle vašich individuálních potřeb.

Chcete-li získat další informace, kontaktujte nás.


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat