Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tiskové zprávy za rok 2020

Sada tiskových materiálů k online summitu v listopadu 2020 (divize průmyslové automatizace a procesní automatizace) Sada tiskových materiálů k online summitu v listopadu 2020 (divize průmyslové automatizace a procesní automatizace)

V této sadě: Články k tématům našeho druhého online summitu v roce 2020, včetně průmyslové komunikace se zaměřením na kombinaci informačních a provozních technologií (IT a OT) ve věku IIoT; digitalizace v oblasti služeb a údržby se zaměřením na aplikace pro procesní automatizaci a nejnovější vývoj v oblasti ultrazvukových technologií.

(Listopad 2020)

Tiskové zprávy z června 2020 (divize průmyslové a procesní automatizace) Tiskové zprávy z června 2020 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V tomto portfoliu: Články o projektu Průmyslu 4.0 se společností Bosch: Společnosti Pepperl+Fuchs, Neoception a Bosch Connected Industries (BCI) v rámci společného podniku kompletně digitalizovaly a automatizovaly zakládání a vychystávání z regálů Kanban; novinky o řešení Kanban 4.0, větší transparentnost a efektivita díky plné digitalizaci v hodnotových řetězcích založených na systému Kanban …

(Červen 2020)

Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2020 (divize průmyslové a procesní automatizace) Sada tiskových materiálů k veletrhu HANNOVER MESSE 2020 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V této sadě: Články o našich senzorech VariKont „s technologií aktivního stínění“, která umožňuje vyšší snímací dosah bez ohledu na typ instalace a montážní materiál; novinky o konceptu Průmysl 4.0; a značka ecom společnosti Pepperl+Fuchs představuje své rozšířené portfolio produktů. Tento rok věnujeme zvláštní pozornost nové produktové řadě „Digitální produkty a služby“.

(Duben 2020).

Sada tiskových materiálů k veletrhu LogiMAT 2020 (divize průmyslové automatizace) Sada tiskových materiálů k veletrhu LogiMAT 2020 (divize průmyslové automatizace)

V této sadě: Články o řídicí jednotce IO-Link s rozhraním OPC UA, která umožňuje úplnou bezproblémovou komunikaci senzor–cloud; aktualizace nového vícevrstvého skeneru R2300 pro detekci 3-D objektů; a také informace o projektu v rámci konceptu Průmysl 4.0, kde společnost Pepperl+Fuchs digitalizovala systémy řízení skladů a zakládání do regálů pro společnost Bosch Connected Industries (BCI).

(Březen 2020)

Modul IO-Link Master s rozhraním OPC UA Modul IO-Link Master s rozhraním OPC UA

Díky kombinaci rozhraní IO-Link a OPC UA v jednom zařízení je možná datová komunikace mezi nejnižší provozní úrovní a cloudem, která je připravena k podrobné analýze a zajištění podpory řešení v rámci konceptu Průmysl 4.0.

(Únor 2020)

Tiskové a mediální centrum

Stáhněte si profil společnosti Pepperl+Fuchs a obrázky ústředí a produktových portfolií ve vysokým rozlišením. Bezplatné použití pro redakce a novináře.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat