Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Press Releases 2023

Sada tiskových materiálů: Veletrh SPS 2023 (divize průmyslové a procesní automatizace) Sada tiskových materiálů: Veletrh SPS 2023 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V této sadě tiskových materiálů: Mimo jiné se dozvíte více o radarových senzorech jako doplňku portfolia společnosti Pepperl+Fuchs nebo získáte první informace o produktové studii pro rádiové monitorování ručních ventilů. Seznamte se také s nejnovějším rozšířením v oblasti stanic obsluhy VisuNet FLX a novým systémem přepěťové ochrany.

(Říjen 2023)

Tisková zpráva: Veletrh Hydrogen Technology Expo Europe 2023 (divize průmyslové a procesní automatizace) Tisková zpráva: Veletrh Hydrogen Technology Expo Europe 2023 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V této tiskové zprávě: Zjistěte více o produktech a řešeních společnosti Pepperl+Fuchs, které významně přispívají k zefektivnění celého řetězce výroby vodíku.

(Září 2023)

Sada tiskových materiálů: HANNOVER MESSE 2023 (divize průmyslové a procesní automatizace) Sada tiskových materiálů: HANNOVER MESSE 2023 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V této sadě: Zjistíte, jak společnost Pepperl+Fuchs rozvíjí iniciativu „Manufacturing-X“ – nezávislý datový prostor pro Průmysl 4.0. Další témata zahrnují nový jiskrově bezpečný 5G smartphone Smart-Ex® 03, nejnovější snímače zdvojených vrstev nebo první řadu ultrazvukových senzorů s integrovaným rozhraním CAN, které jsou na trhu k dispozici.

(Duben 2023)

Sada tiskových materiálů: LogiMAT 2023 (divize průmyslové automatizace) Sada tiskových materiálů: LogiMAT 2023 (divize průmyslové automatizace)

V této sadě: Společnost Pepperl+Fuchs představí na veletrhu LogiMAT své rozšířené portfolio IO-Link se zařízením UHF RFID IUT-F191-IO-V1, a také se dozvíte o detektoru palet, který lze flexibilně přizpůsobit dopravníkovým systémům a snímacímu systému Contour2D, který přesně detekuje využití pásu dopravníku pomocí jediného senzoru LiDAR.

(Duben 2023)

Sada tiskových materiálů: BAU 2023 (divize průmyslové automatizace) Sada tiskových materiálů: BAU 2023 (divize průmyslové automatizace)

V této sadě: Více informací o první společné prezentaci společností WITT Sensoric, Sensotek a Pepperl+Fuchs na veletrhu BAU 2023. Můžete si přečíst vzrušující fakta o „metodě světla na vyžádání“, kdy se osvětlení podle potřeby tlumí, zapíná nebo vypíná, nebo o LED páscích Sensotek pro signalizaci v nebezpečných zónách.

(Duben 2023)

Tiskové a mediální centrum

Stáhněte si profil společnosti Pepperl+Fuchs a obrázky ústředí a produktových portfolií ve vysokým rozlišením. Bezplatné použití pro redakce a novináře.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat