Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Zpracování obrazu je jednou z nejdůležitějších a nejnáročnějších snímacích technologií budoucnosti. Až do nedávné doby byla integrace obrazových snímačů do praktických aplikací velice obtížná a nákladná. Dnes lze obrazové snímače implementovat do celé řady průmyslových segmentů a aplikací, což mnohdy představuje v prostředích s nepříznivými snímacími podmínkami nákladovou výhodu oproti standardním řešením.


Nabízená zařízení a systémy pokrývají rozsah od obrazových snímačů čárových kódů po obrazové snímače a systémová řešení upravená podle požadavků dané aplikace. Složitost řešení a náklady na integraci se v jednotlivých případech liší. Každá technologie má výhody, které ji činí tím nejlepším pro danou aplikaci.


Jako jeden z mála dodavatelů systémů strojového vidění dokážeme zohlednit širokou paletu typů požadavků na zpracování obrazu výrobců strojů i jedinečných systémových řešení používaných při návrzích továren. Nabízíme integrovaná řešení obrazových snímačů sahající od volně programovatelných zařízení po uživatelsky specifické, na míru vyráběné jednotky. Pro individualizované systémy s velkými požadavky poskytujeme přizpůsobená řešení prostřednictvím naší dceřiné firmy VMT GmbH. Partnerství s firmou VMT umožňuje společnosti Pepperl+Fuchs nabídnout celé spektrum průmyslového zpracování obrazu, počínaje obrazovými snímači přes chytré kamery po komplexní systémová řešení.


Díky více než 15 letům zkušeností na poli zpracování obrazu specialisté na zpracování obrazu ve firmě VMT spolupracují se zákazníky na požadavcích daných aplikací a vytvářejí řešení na klíč pro oblasti robotického snímání obrazu, 2D a 3D navádění robotů, korekce cest a strojní snímání obrazu. Další principy snímání obrazu, například vícekamerový systém pro kontrolu sestavených dílů, se rovněž ukazují být velice výkonnými.