Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem
With a passion for automation and groundbreaking technology—automation is our world.

Zaměření na to důležité.

Snaha o dokonalost.

Technologie zítřka.

O nás

Automatizace je náš svět. Naším cílem jsou dokonalá aplikační řešení.

Walter Pepperl a Ludwig Fuchs založili v roce 1945 v německém Mannheimu malou dílnu na opravu rozhlasových přijímačů, která si zakládala na principech vynalézavosti, podnikatelské prozíravosti a soběstačnosti. Získané zkušenosti přetavili v nové nápady a nadále si užívali vývoj produktů pro zákazníky. Konečným výsledkem jejich úsilí byl vynález bezdotykového spínače. Tato inovace představovala odrazový můstek úspěšného příběhu společnosti.

Dnes společnost Pepperl+Fuchs znají zákazníci po celém světě jako průkopníka a inovátora v oblastech ochrany elektrických zařízení proti výbuchu a senzorových technologií. Vždy se soustředíme především na vaše individuální požadavky: Díky vášni pro automatizaci a průkopnické technologie jsme odhodláni spolupracovat s vámi nyní i v budoucnu. Rozumíme požadavkům vašich trhů, vyvíjíme konkrétní řešení a integrujeme tato řešení do vašich procesů.


Společnost Pepperl+Fuchs dosáhla miliardové hranice


Fakta a čísla

Členové představenstva
Gunther Kegel, Ph.D (předseda)
Werner Guthier (místopředseda)
Lutz Liebers
Reiner Müller
Florian Ochs
 

Prodej 2022
1 010 mil. EUR

Zaměstnanci
7 100 po celém světě

Oblasti
Průmyslové snímače
Ochrana proti výbuchu


Zobrazit tiskové zprávy

V naší sekci tiskových zpráv naleznete přehled nejdůležitějších článků a produktových novinek připravených a dostupných pro vydavatele a redaktory.

amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.