Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem
With a passion for automation and groundbreaking technology—automation is our world.

Focusing on the essential.

Striving for perfection.

Technology for tomorrow.

O nás

Automatizace je náš svět. Perfektní řešení aplikací je naším cílem.

V roce 1945 založili Walter Pepperl a Ludwig Fuchs malou rádiovou dílnu v německém Mannheimu. Vyšli přitom ze tří zásad: invence, podnikatelské předvídavosti a spoléhání na sebe samé. Získané zkušenosti přetavili v nové nápady a nadále měli radost z vývoje produktů pro zákazníky. Výsledkem se postupně stal vynález bezdotykového spínače. Tato inovace představovala odrazový můstek úspěšného příběhu společnosti.

V současnosti je společnost Pepperl+Fuchs mezi zákazníky na celém světě známa jako průkopník a inovátor v oblasti elektrické ochrany před výbuchem a senzorové technologie. Naším hlavním zaměřením jsou vždy individuální požadavky: díky nadšení pro automatizaci a průlomové technologii hodláme rozhodně pracovat v partnerském vztahu s vámi – nyní i v budoucnu. Rozumíme požadavkům vašich trhů, vyvíjíme konkrétní řešení a integrujeme je do vašich procesů.


Fakta a čísla

Členové představenstva
Gunther Kegel, Ph.D (předseda)
Werner Guthier (místopředseda)
Mehmet Hatiboglu
Lutz Liebers
Reiner Müller
Florian Ochs
 

Prodeje 2021
790 mil. EUR

Zaměstnanci
6600 po celém světě

Oblasti
Průmyslové snímače
Ochrana proti výbuchu


View press releases

In our press release section you will find an overview of top articles and product news prepared and avaible to publishers and editors.

amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.