Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Proč zvolit společnost Pepperl+Fuchs?

Existuje mnoho dobrých důvodů…

Ve společnosti Pepperl+Fuchs pracuje ve váš prospěch několik tisíc lidí. __LW_PS_TAG__}Úsilí, nasazení a smysl pro detail, které každý den věnujeme své práci, vycházejí z dlouhé tradice, kterou lze vysledovat až k zakladatelům Walteru Pepperlovi a Ludwigu Fuchsovi. __LW_PS_TAG__}Ti se velice pečlivě starali o své zákazníky a totéž děláme i my téměř 70 let poté. __LW_PS_TAG__}Znalosti a porozuměníprocesům našich zákazníků, které jsme postupem času získali, se proměnily v základ, na němž můžete stavět, když se rozhodnete pro společnost Pepperl+Fuchs. S námi získáte:


Rozsáhlá nabídka produktů

Ať už se zabýváte průmyslovou automatizací nebo aplikacemi automatizace procesů, nabízíme řešení, která přesně pokryjí vaše požadavky. Rozsáhlé portfolio produktů v oblasti průmyslových senzorů a procesních rozhraní nám umožňuje splnit všechny možné typy vašich požadavků, od dodávek standardních součástí až po návrh a výrobukomplexních aplikačních řešení.

Nejvyšší standardy kvality

Rozsah našeho portfolia je podložen kvalitou produktů, kterou nabízíme. Naše výrobní závody po celém světě jsou certifikovány podle norem ISO 14001, ISO 80079-34 nebo ISO 9001 prostřednictvím certifikačních orgánů třetích stran. Neustále optimalizujeme své procesy, abychom vám dodávali nejmodernější technologie a špičkové produkty, na které se můžete spolehnout.

Bezkonkurenční služby

Automatizace je naší vášní a jsme hrdí na to, že dokážeme nacházet řešení. Právě proto můžete očekávat, že vám ke každému produktu od společnosti Pepperl+Fuchs poskytneme podrobnou analýzu aplikace a technické odborné znalosti.

Globální podpora

Společnost Pepperl+Fuchs zahájila svou činnost v roce 1945 a od té doby neustále roste. Koncem 70. let minulého století jsme založili pobočku v Singapuru, čímž jsme zdůraznili svůj globální přístup v době, kdy pojem „globalizace“ nebyl zdaleka tolik rozšířen jako dnes. Nyní jsme vám k dispozici prakticky ve všech oblastech světa prostřednictvím více než 40 pobočekna 6 kontinentech.


amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

Zobrazit tiskové zprávy

V naší sekci tiskových zpráv naleznete přehled nejdůležitějších článků a produktových novinek připravených a dostupných pro vydavatele a redaktory.