Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Proč zvolit společnost Pepperl+Fuchs?

Existuje mnoho dobrých důvodů...

Ve společnosti Pepperl+Fuchs pracuje 5 900 zaměstnanců ve váš prospěch. Úsilí, nadšení a pozornost věnovaná detailům, které jsou součástí naší každodenní práce, stavějí na dlouhé tradici, kterou lze vysledovat až k zakladatelům společnosti, jimiž byli Walter Pepperl a Ludwig Fuchs. Ti se velice pečlivě starali o své zákazníky – stejně jako to děláme i my, téměř 70 let poté. Časem získané znalosti a porozumění procesům našich zákazníků jsme proměnili v základy, na nichž můžete stavět, pokud si vyberete společnost Pepperl+Fuchs. S námi získáte tyto výhody:


Rozsáhlá nabídka produktů

Ať se zabýváte průmyslovou automatizací nebo aplikacemi automatizace procesů, nabízíme řešení, která přesně vyhoví vašim požadavkům. Naše rozsáhlé produktové portfolio v oblasti průmyslových senzorů a procesních rozhraní nám umožňuje splnit jakékoli typy požadavků, které můžete vznést – počínaje dodávkou standardních komponentů a konče návrhem a výrobou složitých řešení aplikací.

Nejvyšší standardy kvality

Rozsah našeho portfolia je podpořen kvalitou produktů, které nabízíme. Naše výrobní závody na celém světě jsou certifikovány podle normy ISO 14001, ISO 80079-34 nebo ISO 9001, a to prostřednictvím externích certifikačních orgánů. Neustále optimalizujeme své procesy tak, abychom vám dodávali špičkovou technologii a špičkové produkty, na které se můžete spolehnout.

Bezkonkurenční služby

Automatizace je naše vášeň a jsme hrdí na to, že nacházíme řešení. Právě proto můžete očekávat, že obdržíte detailní analýzu aplikace a technické odborné znalosti u každého produktu společnosti Pepperl+Fuchs.

Globální podpora

Společnost Pepperl+Fuchs zahájila své podnikání v roce 1945 a od té doby stále roste. Na konci 70. let minulého století jsme se etablovali v Singapuru, čímž jsme zdůraznili svůj globální přístup již v době, kdy termín „globalizace“ nebyl zdaleka tolik rozšířen jako dnes. Nyní jsme vám k dispozici prakticky v  každé oblasti světa – působíme ve více než 80 velkých městech na 6 kontinentech.

amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

View press releases

In our press release section you will find an overview of top articles and product news prepared and avaible to publishers and editors.