Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Kabely, konektory a rozdělovače pro průmyslovou automatizaci

Automatizace je náš svět. Bez ohledu na to, jak různorodá může průmyslová automatizace být, požadavky kladené na připojovací technologie jsou pořád stejně komplexní. V rámci portfolia připojovacích produktů nabízí společnost Pepperl+Fuchs plně integrovaná řešení, v nichž jsou senzory a připojovací technologie perfektně sladěné.

Sortiment v tomto portfoliu je široký – zahrnuje kabelů senzorů, provozní konektory, připojovací skříňky, rozdělovače senzorů-akčních členů, zásuvky senzorů-akčních členůdatové konektory. Ať už pracujete v oboru strojírenství, svařování, manipulace s materiály, mobilních aplikací nebo ve zpracovatelském průmyslu, dodáním senzorů a odpovídajících připojovacích komponent z jediného zdroje vám pomůžeme zvýšit vaši produktivitu a dostupnost vašich strojů a zařízení.Výroba kabelů

Ať už pro speciální aplikace, nebo pro podporu vývoje: Společnost Pepperl+Fuchs nabízí individuálně přizpůsobené připojovací technologie v množství od 1 kusu, a to rychle, bez komplikací a přesně na míru podle vašich požadavků.