Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Modulární systémy Remote I/O přenášejí provozní data z normálních prostředí nebo prostředí s nebezpečím výbuchu připojením binárních nebo analogových snímačů a akčních členů k řídicímu systému prostřednictvím sběrnicového rozhraní. Remote I/O je správná volba, když chcete umístit moduly I/O blízko provozních zařízení. Díky omezení kabeláže ušetříte nejen na počtu kabelů, ale také čas, peníze a námahu. Systém Remote I/O tak lze instalovat na decentralizovaném místě i přímo do prostředí s nebezpečím výbuchu. Zároveň můžete snadno ovládat a sledovat snímače a akční členy z řídicí místnosti.

K systému Remote I/O můžete připojit zařízení 4 mA – 20 mA, včetně vysílačů toku vody, snímačů pro signalizaci polohy ventilů, převodníků tlaku nebo vysílačů teploty. Připojit lze také zařízení jako termočlánky, odporové snímače teploty (RTD), mechanické kontakty a vizuální nebo zvukové alarmy. 

Naše systémy Remote I/O jsou kompatibilní se síťovými protokoly, například:

  • PROFIBUS DP
  • MODBUS RTU
  • MODBUS TCP/IP
  • Sběrnice FOUNDATION Fieldbus H1

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí systémy Remote I/O pro různé typy prostředí s nebezpečím výbuchu:The Quick Select Product Guide for interface technology, FieldConnex®, and remote I/O connection technologies will help you select the right technology and systems when designing plants.