Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Prvky ochrany elektrických zařízení proti výbuchu

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí široké portfolio elektrických zařízení a řešení pro instalaci a řízení strojů a elektrických sítí v drsných prostředích a prostředích s nebezpečím výbuchu.

Různé typy ochrany a varianty skříněk spolu s vysokou úrovní flexibility umožňují navrhovat nejefektivnější řešení ovládání a rozvádění pro jakoukoli aplikaci a libovolné průmyslové prostředí.

Zkušení projektoví inženýři ze středisek pro technická řešení společnosti Pepperl+Fuchs, která se nacházejí po celém světě, pomáhají zákazníkům najít nejefektivnější řešení pro jejich specifické požadavky.Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.

Skříně GRP řady GR

Společnost Pepperl+Fuchs odvedla průkopnickou práci, když zcela přepracovala řadu GR, která je vyrobena z polyesteru vyztuženého skleněnými vlákny a může se pochlubit zvýšenou bezpečností (Ex e) a ochranou proti jiskrám (Ex i)...

Použijte náš online nástroj pro rychlou konfiguraci individuálních svorkovnic.

Nabídku obdržíte během jednoho pracovního dne.