Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Ohnivzdorné skříňky řad EJB a GUB tvoří základ pro návrh řešení ovládání a rozvádění v nebezpečných prostředích, od malých propojovacích skříněk přes ovládací stanice až po sofistikované ovládací a rozvodné panely pro složitá strojní zařízení a rozsáhlé aplikace.

Ochrana proti výbuchu typů Ex d a Ex tb umožňuje používat přístrojové vybavení, které není určeno pro nebezpečná prostředí, v prostředích s nebezpečím výbuchu prachu nebo plynů či v prostředích s agresivním nebo korozivním ovzduším.

Do těchto skříněk lze integrovat ovládací prvky s různými ovládacími funkcemi a náležitou certifikací. Uživatelé tak mohou využívat výhod obrovské škály elektrických nebo provozně automatizačních funkcí využitelných pro kritické průmyslové aplikace. Nejrůznější přístrojové skříňky řady S* se používají pro provoz malých elektronických zařízení nebo konvertorů signálu chráněných proti výbuchu.Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.