Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Odpojovače a bezpečnostní vypínače (Ex e)

Vhodné pro čištění, údržbu nebo opravy – s odpojovači a bezpečnostními vypínači s typy ochrany Ex e a Ex tb můžete bezpečně odpojovat stroje a vybavení bez nutnosti speciálně školených pracovníků. Tyto vypínače, které podporují maximální proud 25 A nebo 40 A, jsou uloženy ve skříních z polyesteru zpevněného skelnými vlákny nebo z nerezové oceli a jsou vhodné do prostředí s nebezpečím výbuchu plynu nebo prachu (zóny 1, 2, 21 a 22).

Díky širokému spektru možností konfigurace přesně odpovídají vašim individuálním požadavkům na vypínání. Zvolte si upřednostňovaný materiál závěru a nakupujte spínače s 3, 4 nebo 6 hlavními kontakty a také s různými konfiguracemi pomocných přípojek. Trojnásobné otočné akční členy s možností zamknutí visacím zámkem spolehlivě chrání pracovníky během údržby. Bezpečnostní spínače, které byly vyvinuty v souladu s německými normami, nabízejí zvláště vysokou ochranu proti manipulaci.Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.