Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Svorkovnice a rozbočovače (Ex e, Ex i, Ex op)

Pro instalace signálových a napájecích sítí v prostředích s nebezpečím výbuchu jsou k dispozici nejrůznější svorkovnice a rozbočovače.

Jsou certifikované v souladu s nejnovějšími normami ATEX a ostatními mezinárodními standardy, typy ochrany proti výbuchu zahrnují třídy Ex e, Ex ia, Ex tb a Ex op pr.

Výběr několika velikostí skříněk a materiálů i možnost konfigurace svorek a typů kabelových průchodek podle zadání uživatele zaručuje optimální řešení pro jakoukoliv aplikaci a její požadavky. Všechny typy jsou robustní, odolné a vysoce teplotně stálé. Osobité konstrukční prvky usnadňují instalaci a údržbu.

Vhodné krytí IP, vhodný rozsah okolní teploty a pouzdro z odolných materiálů, např. z polyesteru vyztuženého skelnými vlákny (GRP) nebo elektrochemicky leštěné nerezové oceli, zajišťují spolehlivý provoz dokonce i ve velmi náročných prostředích nebo v prostředích se zvýšenými hygienickými nároky.Terminal Box Configurator

Use our online tool to quickly configure your individual terminal box.

You receive a tender within a business day!

Ready for Shipment in 5 Days: Custom Terminal Boxes and Control Units

When ordering within Europe, your custom Ex e terminal box or local control unit is ready for shipment in just five days!