Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Pro provoz a sledování elektrických obvodů a strojů v náročných prostředích nebo v prostředích s nebezpečím výbuchu lze všestranné řídicí jednotky osadit až čtyřmi ovládacími prvky.

K dispozici je mnoho řídicích funkcí, například tlačítka, kontrolky LED, ovládací spínače, potenciometry a ampérmetry. V typech ochrany proti výbuchu Ex e a Ex tb jsou k dispozici tři řady produktů.

Bezpečný a dlouhodobý provoz zajišťuje vhodné krytí IP, vhodný rozsah okolních teplot a pouzdra z odolných materiálů, např. z polyesteru vyztuženého skelnými vlákny (GRP), elektrochemicky leštěné nerezové oceli a polyamidu.Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.

Při objednání v Evropě budou vaše zakázkové svorkovnice nebo místní ovládací jednotky Ex e připraveny k odeslání během pouhých pěti dnů. Použijte náš online nástroj pro rychlou konfiguraci individuálních svorkovnic…

V centru pozornosti: Šest otázek pro Herberta Schobera

Společnost Pepperl+Fuchs poskytuje zákazníkům zakázkové ovládací jednotky, propojovací skříňky a také odpojovače pro nebezpečné oblasti během pouhých pěti dnů, a to včetně certifikace. Herbert Schober nám řekne více o této části portfolia vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu.