Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Ať již potřebujete provést čištění, údržbu nebo opravu, odpojovače s typy ochrany Ex d, Ex tb a Ex tD vám umožní bezpečně odpojit stroje a vybavení, aniž byste potřebovali speciálně vyškolené pracovníky. Tato zařízení podporují různé maximální proudy a různé konfigurace kolíků, jsou umístěna v hliníkových krytech a jsou vhodná do prostředí s nebezpečím výbuchu plynu nebo prachu (zóny 1, 2, 21 a 22).

Produktovou řadu odpojovačů doplňují naše robustní spouštěče motorů, které jsou k dispozici s různým jmenovitým výkonem.


Ať už potřebujete provést čištění, údržbu nebo opravu, odpojovače s typy ochrany Ex d a Ex tb vám umožní bezpečně odpojit stroje a vybavení, aniž byste potřebovali speciálně vyškolené pracovníky. Tato zařízení podporují maximální proud 25 A, 63 A nebo 100 A, jsou umístěna v hliníkových krytech a jsou vhodná do prostředí s nebezpečím výbuchu plynu nebo prachu (zóny 1, 2, 21 a 22).

Spínače Ex d obsahují čtyři hlavní kontakty a dva pomocné kontakty, aby vyhověly vašim požadavkům na spínání. Trojnásobné otočné akční členy s možností uzamknutí visacím zámkem spolehlivě chrání pracovníky během údržby. Kromě verzí s plnou konfigurací, pro které nabízíme krátké dodací lhůty, mohou naši zkušení technici vybavit spínače a kryty doplňkovým příslušenstvím a funkcemi podle vašich požadavků. Pokud chcete specifikovat své individuální spínací řešení, kontaktujte zástupce společnosti Pepperl+Fuchs.


Průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu

Získejte zdarma kopii ve formátu PDF průvodce rychlým výběrem vybavení pro ochranu elektrických zařízení proti výbuchu. Příručka nabízí ucelený přehled celého našeho portfolia.