Serviceline
Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Průmyslové monitory+řešení HMI

VisuNet – důmyslná řešení

Pomocí monitorů VisuNet řeší společnost Pepperl+Fuchs náročná prostředí a překážky vznikající, když se řešení HMI používá v prostředích s nebezpečím výbuchu – nastupují jednoduché a bezpečné komunikační technologie. Jádro komunikačních technologií VisuNet staví na desetiletích zkušeností a znalostí míst s nebezpečím výbuchu. Na základě své aplikace vyberte komunikační technologii z naší rodiny průmyslových řešení, aby všechny pracovní stanice dokonale zapadaly do vaší vizualizační infrastruktury HMI. 


Monitory KVM

U instalací, kde není vhodné umístit hostitelský počítač poblíž monitoru (Cat5 až 120 metrů, optické vlákno až 400 metrů), je možné použít prodloužení KVM. Prodloužení KVM je jako elektrický prodlužovací kabel, který je pro displej i počítač transparentní.

Panelové počítače

U síťových operátorských stanic obsluhy je k dispozici počítač a monitor průmyslové kvality s otevřeným, plně konfigurovatelných a přístupným operačním systémem. Tyto panelové počítače jsou vhodné na používání jako samostatná řešení. Na komunikaci používají standardní Ethernet – síťová, USB a sériová připojení k jiným systémům jako PLC.

Vzdálené monitory

Naše vzdálené monitory VisuNet představují patentovaná řešení tenkého klienta v průmyslové kvalitě, která jsou přizpůsobena na míru automatizovaným systémům. V protikladu k systémům KVM se mohou připojit pracovní stanice s více vzdálenými monitory k serveru nebo serverům ve stejné síti. Vzdálenost mezi vzdáleným monitorem a hostitelským počítačem je v zásadě neomezená.

 


VisuNet – důmyslná řešení

Náročná prostředí vyžadují inovativní řešení!

Každé řešení HMI VisuNet je postaveno na základu našeho závazku inovativnosti a bezpečnosti procesů. Všechny jednotky, od vzdáleného monitoru až po plně integrované zakázkové operátorské stanice obsluhy, jsou zkonstruovány tak, aby splňovaly přísné nároky řízení procesů v reálném čase:

  • Globálně certifikované jednotky pro zónu 1 a 2 a divizi 1 a 2

  • Dlouhá životnost a vysoký výkon.

  • Prověřená ochrana.

Jádrem technologie VisuNet jsou čtyři samostatné možnosti komunikace a přenosu dat. Bez ohledu na velikosti displeje bude panelové řešení monitoru RM fungovat stejně, jako RM EX1.