Dokonalá shoda.

Unikátní systém s rozhraním HMI, který dokonale vyhoví vaší aplikaci.

VisuNet FLX – nová modulární platforma HMI až pro zónu 2/22 a divizi 2

Koncepce „jedno řešení pro všechny aplikace“ k dosažení maximální flexibility

VisuNet FLX je, jak už název napovídá, komplexní řada vysoce flexibilních pracovních stanic obsluhy a monitorovacích systémů od společnosti Pepperl+Fuchs určená pro prostředí s klasifikací ATEX zóna 2/22 (další globální certifikace čekají na vyřízení) a pro prostředí bez nebezpečí výbuchu. Nová platforma je přizpůsobena na míru potřebám petrochemického, chemického a farmaceutického průmyslu. Díky plně modulární konstrukci lze řešení s rozhraním HMI nakonfigurovat tak, aby maximalizovala funkčnost, a platformu lze rychle a snadno přizpůsobit přímo v provozu.

K dispozici jsou tři základní konfigurace, založené převážně na technologii tenkých klientů, které lze doplnit periferními zařízeními z neustále se rozšiřující nabídky:

 • Systém HMI
 • Panelový počítač
 • Skříňkový počítač

Vyberte si z široké řady předem nakonfigurovaných řešení FLX, která jsou rychle dostupná, nebo požádejte některé naše globální středisko pro technická řešení (SEC) o návrh plně přizpůsobeného řešení založeného na FLX.

Charakteristika

Vysoká flexibilita a přizpůsobivost pro různé aplikace
Modulární systém pro jednoduchou montáž a výměnu komponentů v terénu
Připraveno na budoucnost: procesory Celeron a i5 sedmé generace od společnosti Intel
Spolehlivý provoz všech komponent v širokém teplotním rozsahu
První kompletní portfolio tenkých klientů na trhu: od řídicí místnosti po aplikace v prostředí s klasifikací zóna 1/21 a divize 1
Globální služby a podpora: mezinárodní síť a celosvětově certifikované produkty
Individuální řešení z jednoho zdroje: celosvětová střediska pro technická řešení (SEC)

360°

Podívejte se na video

Tato animace vám poskytne stručný přehled platformy a ukáže, jak se platforma používá v praxi.

Technické údaje

 • Technical data
 • RM-320S-* (Remote Monitor)
  PC-320S-* (Industrial PC)
  DM-320S-* (Direct Monitor)
 • 21,5" (16:9, Full HD: 1920x1080 px) 250 cd/m²
  21,5" (16:9, Full HD: 1920x1080 px) 300 cd/m², optically bonded
 • Non-Ex
  ATEX/IECEx Zone 2/22 [in preparation]
  UL Class I, II, III Div 2 [in preparation]
  Other local certificates: pending
 • 0 … 40 °C (32 … 104 °F)
Requires Goolge Chrome, Firefox, Safari, Opera, and Internet Explorer version 9 Beta
 
 
VisuNet FLX System

Řešení s rozhraním HMI

Řešení s rozhraním HMI
Celosvětová kompetence v oblasti řešení

V době uvedení na trh již nabízíme širokou řadu předem nakonfigurovaných řešení FLX, která jsou dostupná jako „preferované produkty“ a pokrývají velkou část běžných průmyslových aplikací. Pokud však máte jakékoli další požadavky na individuální přizpůsobení, můžete se plně spolehnout na naše střediska pro technická řešení (SEC). V nich vytváříme a vyrábíme řešení s rozhraním HMI po celém světě.

Pro návrh individuálních řešení je například dostupný velký výběr již ověřených tlačítek. Koncepce řady VisuNet FLX již také zahrnuje řešení pro aplikace s dvěma monitory nebo mobilní aplikace, takže je lze v případě potřeby individuálně vyrobit.

Příklady použití

Chemický a petrochemický průmysl
Řada VisuNet FLX byla speciálně vyvinuta pro aplikace v chemickém a petrochemickém průmyslu. Stanoviště obsluhy poskytuje zaměstnanců podporu při manuálních krocích v rámci těchto procesů. Díky certifikaci pro zónu 2/22 (čeká se na schválení) nabízí platforma řešení pro oblasti, kde dochází k přenosu a plnění potenciálně výbušných látek.
Farmaceutický průmysl
Díky velmi dobré čistitelnosti a odolnosti vůči agresivním a korozivním látkám je platforma VisuNet FLX vynikajícím řešením také pro použití ve farmaceutickém prostředí. Řada zahrnuje pouzdra z nerezové oceli se speciálními povrchy, které také snadno splňují předpisy GMP.
Montáž do panelu
Různé velikosti displeje nabízejí vysokou flexibilitu pro montáž do panelu. V závislosti na požadavcích lze instalovat 15,6", 19" nebo 21,5" displej. V kombinaci s rozšířeným teplotním rozsahem, homogenní kompresí těsnění a konstrukcí pro farmaceutické použití lze platformu VisuNet FLX využít v různých aplikacích pro montáž do panelu.
VisuNet FLX HMI Selector

Konfigurace systému

Pomocí našeho nástroje pro výběr produktů rychle naleznete systém VisuNet FLX s rozhraním HMI, který je ideální pro vaši aplikaci. Pouhými několika kliknutími si můžete vybrat mezi třemi základními konfiguracemi (systém s rozhraním HMI, panelový počítač, skříňkový počítač) a zvolit související atributy produktu, jako je typ procesoru, paměť RAM nebo operační systém.

Po dokončení výběru obdržíte typové označení a můžete si od nás přímo vyžádat nezávaznou cenovou nabídku. Pokud potřebujete podporu, máte požadavky, které nejsou zahrnuty v atributech nástroje pro výběr, nebo dokonce vyžadujete plně přizpůsobené řešení s rozhraním HMI, použijte kontaktní formulář obsažený v nástroji pro výběr a upřesněte svou žádost. Naši odborníci se těší, že se ozvete.

Kontakty