Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Převodníky signálů

Společnost Pepperl+Fuchs je předním dodavatelem vybavení pro automatizaci pro široké spektrum průmyslových oborů a již celá desetiletí působí v oboru zajištění bezpečnosti v nebezpečných oblastech. Naše hluboké odborné znalosti nám umožňují nabídnout kompletní řadu řešení automatizace pro obor automatizace procesů.

Portfolio produktů zahrnuje izolátory jiskrové bezpečnosti, zenerové bariéry, převodníky signálu, technologie provozních sběrnic, systémy Remote I/O, rozhraní HART, měření hladiny, systémy profukování a tlakování, rozhraní typu člověk-stroj (HMI) pro nebezpečná prostředí, vlastní řešení skříní a rozbočovací skříně.

Společnostem ve zpracovatelském průmyslu na celém světě dodáváme osvědčené komponenty a řešení na míru pro nejrůznější aplikace. Působíme například v odvětví průmyslu zpracování ropy a plynu, petrochemickém a chemickém průmyslu, farmaceutickém průmyslu a také v čističkách odpadních vod a technologii výroby elektřiny.


amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat