Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Jiskrově bezpečná mobilní zařízení

Získáním společnosti ecom, lídra na trhu jiskrově bezpečných mobilních zařízení, jako jsou speciální telefony, smartphony a tablety pro prostředí s nebezpečím výbuchu, rozšířila společnost Pepperl+Fuchs své portfolio o partnera, který je v tomto oboru důvěrně znám již po celá desetiletí.

Všechna mobilní zařízení, od mobilních telefonů a smartphonů až po tablety, jsou dostupná ve verzích pro použití v náročném (průmyslovém) prostředí. Dostupné jsou také verze s globálními certifikacemi ATEX/IECEx pro prostředí klasifikovaná jako zóna 1/21, divize 1 a zóna 2/22, divize 2, pro důlní průmysl, prostředí s rádiovými zařízeními a různé předpisy specifické pro určité země. Průmyslové displeje a kryty poskytují dodatečnou bezpečnost tím, že chrání zařízení před vniknutím prachu a vody a zajišťují jejich odolnost proti nárazům a vibracím. Nabídku řešení pro mobilní výpočetní techniku​a komunikaci doplňují individuální možnosti konfigurace, smlouvy o úrovni služeb v kombinaci s digitálními produkty a službami a komplexní služby poskytované vyškoleným personálem.

To uvolňuje nový potenciál a zvyšuje bezpečnost, efektivitu a transparentnost pracovních postupů, ať už se jedná o klasické aplikace nebo scénáře Průmyslu 4.0.


Řešení pro mobilní výpočetní techniku a komunikaci


pronájem mobilních zařízení

Už jste slyšeli o našich službách pro mobilní výpočetní a komunikační produkty? Díky pronájmu mobilních zařízení můžete náklady sladit s předpokládanými přínosy projektu a snížit celkové náklady na vlastnictví. Další informace

klíčové vizuální digitální produkty a služby

Online portál digitálních produktů a služeb kombinuje automatizovanou přípravu se správou mobilních zařízení a funkcí sledování v reálném čase na jediné platformě…