Digitalizace prostředí s nebezpečím výbuchu.
Podpora konektivity.
Posílení mobility.

Digitální produkty a služby

Stručný přehled výhod

ikona stolního počítače

Centrální platforma

Podporujeme vás od samého začátku – od konfigurace po řešení problémů: Obdržíte individuálně předem nakonfigurovaná zařízení, která jsou připravena k okamžitému použití po dodání. Uvedení do provozu, správa a analýza mobilních zařízení probíhají pohodlně z centrální platformy. Veškeré aktualizace softwaru mohou být zavedeny současně po celém světě.
ikona čárového grafu

Lepší kvalita

Nová platforma umožňuje provádět konfiguraci a správu všech zařízení, a tím odstraňuje ruční procesy náchylné k chybám. Schopnost kdykoli vyhodnotit data v reálném čase nebo historická data zajišťuje trvale vysokou kvalitu dat a také spolehlivou a optimální funkci mobilních zařízení.
ikona grafu

Diagnostika v reálném čase

V případě potřeby lze z mobilních zařízení shromažďovat provozní data a protokoly chyb v reálném čase, které vám umožní sledovat stav zařízení kdykoli a kdekoli. To pomůže rychle detekovat poruchy a odstranit je v rané fázi.
ikona zabezpečení

Vysoký standard zabezpečení

Procesy kritické z hlediska zabezpečení, jako jsou kritické softwarové události, lze analyzovat a sledovat pomocí platformy, například za účelem včasného zjištění vzájemných souvislostí mezi chybami softwaru, zeměpisnými údaji a pokrytím sítěmi WiFi. Hostování cloudových serverů v Německu splňuje nejvyšší standardy ochrany dat, takže se můžete spolehnout na jejich vysokou dostupnost a zabezpečení.

Snadná konfigurace a intuitivní správa mobilních zařízení

Online portál digitálních produktů a služeb značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs kombinuje automatizovanou přípravu se správou mobilních zařízení a funkcí sledování v reálném čase na jediné platformě. Na přání zákazníka může platforma sloužit jako plnohodnotný systém pro správu mobilních zařízení, který umožňuje uskutečňovat vzdálenou a simultánní správu zařízení v globálním měřítku. Mobilní zařízení jsou dodávána s předem nastavenými konfiguracemi podle individuálních požadavků zákazníka a jsou připravena k okamžitému použití po dodání. Aktualizace mohou být vždy prováděny prostřednictvím online platformy během provozu, aniž by bylo nutné zapojit místní oddělení IT nebo odeslat zařízení do ústředí. Kdykoli je možné analyzovat historická data nebo data v reálném čase. Tato analytická funkce poskytuje společnostem komplexní přehled o procesech a rychle odhaluje chybné nebo z hlediska bezpečnosti kritické postupy či interakce. 

Získáte kompletní službu přípravy k použití, která zaručuje konzistentní kvalitu a bezpečnost pro všechna zařízení ve vaší společnosti. Tím nejen šetří čas, ale také cenné zdroje.

přehled digitálních produktů a služeb

Learn More About Our Ready-to-Use Service

Smartphony, tablety a digitální pracovní postupy se staly nedílnou součástí moderních pracovních prostředí. Podívejte se na video, v němž se dozvíte více o naší službě přípravy k použití, která vám poskytne podporu od individuální konfigurace vašich zařízení až po diagnostiku a zajistí trvale vysokou kvalitu a zabezpečení.

V našem videu technický specialista prodeje Christopher Limbrunner představuje online platformu pro digitální produkty a služby, které mohou být použity jako plnohodnotný systém řízení podnikové mobility. Kromě toho si uživatelé mohou vybrat z různých aplikací, jako jsou aplikace pro skenování čárových kódů nebo pro základní ochranu samostatného pracovníka, které usnadňují jejich každodenní práci.

Názory odborníků na mobilní zařízení a služby

Podívejte se na hlavní projev a dozvíte se o klíčových aplikacích pro jiskrově bezpečná mobilní zařízení a o tom, jak digitální služby pomáhají zlepšovat kvalitu, transparentnost a zabezpečení dat v zařízeních.

Jako přední světový výrobce jiskrově bezpečných mobilních zařízení podporujeme zákazníky od konfigurace a správy až po vyhodnocování dat ze zařízení (v reálném čase). Prozkoumejte naše řešení pro mobilní pracovníky a zjistěte, jak můžete zlepšit kvalitu dat, produktivitu a bezpečnost svých zaměstnanců.

Používání (odolných) smartphonů, tabletů a okolní infrastruktury v naší soukromé a profesionální sféře nám přináší výhody zvýšené efektivity, dostupnosti informací a lepší bezpečnosti. V této panelové diskusi sdílejí své znalosti a zkušenosti týkající se mobilních zařízení a služeb Marco Kuhn, Rolf Wessels a Jörg Hartleb ze společnosti ecom Instruments GmbH.

Příprava a registrace

V případě potřeby mohou být mobilní zařízení dodána z výrobního závodu s individuálními výchozími nastaveními, jako jsou přizpůsobená nastavení zabezpečení, aplikační software a již nastavené připojení k síti WiFi. Tato služba přípravy umožňuje nasadit zařízení kdekoli na světě ihned po dodání. Při zakoupení velkého počtu nových zařízení mohou společnosti ušetřit čas vyžadovaný na zdlouhavé ruční nastavení konfigurace, které je navíc často náchylné k chybám.

Služba pomáhá zaručit jednotný (bezpečnostní) standard a vysokou kvalitu všech zařízení od okamžiku dodání. Nastavení jednoho mobilního zařízení může sloužit jako „zlatý vzorek“, který lze snadno přenést do dalších zařízení a reprodukovat v případě obnovení počátečního nastavení nebo oprav.

příprava a registrace

Konfigurace a správa

konfigurace a správa

Správa mobilních zařízení

Řešení správy mobilních zařízení (MDM) jako základní součást platformy umožňuje konfigurovat rozšířená nastavení a také provádět online správu zařízení a jednotlivých uživatelských profilů. Malé a středně velké společnosti mohou tento nástroj používat jako okamžité řešení pro správu svých mobilních zařízení, zatímco velkým společnostem software MDM zjednoduší správu zařízení patřících společnosti pro společnosti z řad třetích stran. Požadovaná nastavení aplikací, sítě WiFi, elektronické pošty a sítě VPN pro celý fond zařízení lze v plném rozsahu definovat vzdáleně. Kromě zobrazení stavu zařízení a volitelné funkce sledování polohy je podle potřeby k dispozici také možnost uzamknutí nebo úplného obnovení počátečního stavu zařízení.

Správa mobilních aplikací
Správa mobilního obsahu
Správa mobilních identit
správa mobilních aplikací

Správa mobilních aplikací

Tato funkční oblast umožňuje nasazovat aplikace do zařízení, provádět jejich správu a zajišťovat jejich zabezpečení. Distribuce aplikací může mít podobu přímého nevyžádaného upozornění zaslaného do mobilního zařízení nebo zveřejnění ve vlastním obchodě s aplikacemi společnosti.

Analýza a diagnostika

analýza a diagnostika

Nástroje speciálně vyvinuté pro analýzu a diagnostiku poskytují nepřetržité informace o stavu zařízení. V případě výskytu problémů mohou být zjištěné diagnostické údaje poskytnuty týmu podpory, aby bylo možné tyto problémy rychle identifikovat a odstranit. K tomuto účelu jsou k dispozici (od prosince 2020) dva nástroje – eDIAGNOSTICS a eANALYTICS.

Kontakty

Máte dotazy týkající se našich digitálních produktů a služeb nebo chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a zašlete nám zprávu.