Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Konfigurace mobilních zařízení před dodáním

Použití

Než bude nový mobilní hardware připraven k použití, musí být nakonfigurován a nastaven. To může být často časově náročné, i když je použit systém správy mobilních zařízení (MDM). Integrace zařízení do stávajícího systému MDM může být navíc obtížná z důvodu nekompatibility s funkcemi nebo aplikacemi třetích stran.


Cíl

Doba mezi dodáním zařízení a jeho prvním použitím zaměstnancem musí být co nejkratší. Než budou zařízení připravena k použití, musí být vybavena potřebnými aplikacemi a daty připojení a musí být integrována do systému MDM, pokud je dostupný.


Řešení

Značka ecom společnosti Pepperl+Fuchs nabízí svým zákazníkům službu konfigurace před dodáním / přípravy, aby bylo možné mobilní zařízení používat ihned po dodání. Zákazníci musí pouze definovat výchozí nastavení v online nástroji eCSL (Custom Service Load) společnosti ecom. Poté jsou na zařízení nainstalovány všechny potřebné aplikace a jsou provedena veškerá nastavení na základě výchozích nastavení od zákazníka. Dokonce jsou nastavena připojení k sítím Wi-Fi. Procesy zavádění jsou tak kratší a efektivnější. Zařízení lze také před dodáním integrovat do stávajících systémů MDM. To společnostem umožňuje používat preferovaný systém, aniž by musely zakoupit nový systém MDM pro správu svých zařízení. Odborníci ze značky ecom vyřeší možné problémy s kompatibilitou ještě před zahájením zavádění.


Výhody

Předem provedená konfigurace mobilních zařízení šetří čas a prostředky. Všechny potřebné konfigurace lze vybrat online a importovat do mobilních zařízení ecom ve výrobním závodu. Každé zařízení tak lze použít ihned po dodání. Zabezpečení dat je vždy zaručeno, dokonce i supersprávci ze společnosti ecom mohou přistupovat k datům pouze po explicitní autorizaci od správce společnosti. Jsou minimalizovány ruční kroky, které jsou náchylné k chybám, takže je od začátku zajištěna jednotná kvalita zařízení.


Stručný přehled

  • Mobilní zařízení značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs lze konfigurovat online před dodáním
  • Integrace do stávajících systémů MDM je možná
  • Zařízení jsou dodávána připravená k použití
  • Služba přípravy šetří čas i cenné prostředky

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

klíčové vizuální digitální produkty a služby

Online portál digitálních produktů a služeb kombinuje automatizovanou přípravu se správou mobilních zařízení a funkcí sledování v reálném čase na jediné platformě…