Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Analýza stavu mobilních zařízení v reálném čase

Aplikace

K efektivnímu používání mobilních zařízení na pracovišti je nezbytné nepřetržité sledování stavu. Zařízení musí být spolehlivá, aby nedocházelo k poruchám a závadám. Je také důležité, aby všechny aplikace byly aktuální a všechny součásti zařízení, jako jsou baterie a senzory, byly v perfektním stavu. To je jediná cesta, jak zajistit, aby zařízení vždy podporovala mobilní pracovníky, a ti tak mohli provádět své úkoly bez omezení.


Cíl

Digitální řešení jsou nezbytná pro sledování stavu mobilních zařízení a k zajištění řádné funkce všech součástí, aniž by bylo vyžadováno ruční testování.Aplikace eDIAGNOSTICS „vše v jednom“ od značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs to umožňuje.


Řešení

Digitální diagnostický a analytický nástroj od značky ecom umožňuje v reálném čase sledovat mobilní zařízení vlastněná společností. Aplikace eDIAGNOSTICS kontroluje všechny relevantní údaje, jako jsou stav baterie, cykly nabíjení, zbývající doba provozu a spotřeba energie jednotlivých aplikací. Zkoumá dokonce i stav dotykové obrazovky, reproduktorů, senzorů a přijímače Wi-Fi.

Integrovaný mechanismus aktualizací zajišťuje, že aplikace jsou vždy aktuální, a zprávy o chybách pomáhají identifikovat zdroje chyb v zařízení. Je možné vybrat si mezi kompletní diagnostikou a diagnostikou jedné součásti. Pokud není dostupný e-mailový klient, lze diagnostické zprávy exportovat prostřednictvím klienta aplikace. Zprávy jsou zasílány přímo odborníkům ze značky ecom, takže problémy lze okamžitě vyřešit.

Od prosince 2020 bude také možné načítat informace. Po přidání této funkce bude možné aplikaci eANALYTICS používat k identifikaci vadných součástí v bezdrátové infrastruktuře a k nastavení aplikací, které způsobují vysokou spotřebu energie nebo poruchy zařízení.Aplikace eDIAGNOSTICS umožňuje v reálném čase sledovat mobilní zařízení vlastněná společností.

Výhody

Aplikace eDIAGNOSTICS od značky ecom umožňuje mobilním pracovníkům provádět komplexní kontrolu zařízení, aniž by museli posuzovat všechny součásti jednotlivě. Pracovníci se tak mohou spolehnout na zařízení, aniž by trávili čas ruční kontrolou. Prospěch z aplikace mají také samotné společnosti, protože zajišťuje, aby byly všechny programy dostupné v zařízení aktuální. Tím nejen přispívá k zabezpečení dat, ale také slouží k ochraně zaměstnanců.

Společnosti a jejich pracovníci musí mít možnost spolehnout se na neustálou dostupnost všech funkcí zařízení. Kontrolou stavu zařízení lze odhalit problémy dříve, než nastanou. Možné poškození baterie, senzorů a tlačítek je tak detekováno dříve a zařízení lze opravit nebo vyměnit, než se ze závady stane problém.


Stručný přehled

  • Okamžité informace o stavu zařízení v reálném čase
  • Automatická aktualizace aplikace během spouštění
  • Analýza chyb v reálném čase
  • Sledování dat prostřednictvím interní analýzy
  • Podpora od odborníků ze značky ecom na základě přenesených diagnostických zpráv

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat
amplify – magazín společnosti Pepperl+Fuchs

Objevte náš online magazín! Čekají na vás zajímavé příběhy úspěšných řešení, zprávy o aplikacích, rozhovory a regionální zprávy.

klíčové vizuální digitální produkty a služby

Online portál digitálních produktů a služeb kombinuje automatizovanou přípravu se správou mobilních zařízení a funkcí sledování v reálném čase na jediné platformě…