Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Nápověda

Stránka s podrobnostmi o produktu

Na stránka s podrobnostmi o produktu jsou uvedeny veškeré dostupné informace o vybraném produktu.
Na stránka s podrobnostmi o produktu jsou uvedeny veškeré dostupné informace o vybraném produktu.

Na stránce s podrobnostmi o produktu jsou uvedeny následující informace:

  • funkce produktu
  • podrobné technické údaje
  • katalogové listy v dostupných jazycích
  • certifikáty a homologace
  • technická dokumentace: návody k obsluze, další návody, software/ovladače apod.
  • související produkty: příslušenství, doplňkové součásti systému apod.

Vyhledávač produktů

Vyhledávač produktů umožňuje výběr specifických vlastností produktu. Díky tomu můžete snadno vyhledat produkt podle vašich individuálních požadavků.

  1. Na začátku vyhledávání se zobrazí přehled všech vlastností v dané skupině produktů. Zde můžete všechny vlastnosti vybrat; jsou zobrazeny na tmavém pozadí. Náš systém umožňuje i nelineární výběr. Není nutno začít v levém horním rohu; vyhledejte rovnou parametr, který je pro vás nejdůležitější.
  2. Máte‑li vybrán parametr produktu, změní se dostupné vlastnosti podle vašeho výběru. Vybrané vlastnosti se zobrazí na světle modrém pozadí. Jestliže chcete vyhledat např. reflexní senzor, jsou s touto vlastností nutně spojeny určité další vlastnosti. Tyto vlastnosti se automaticky zobrazí též na bledě modrém pozadí stejně jako vybrané vlastnosti (např. obdélníkový tvar, rozsah měření do 500 mm, stejnosměrné napětí). Parametry zobrazené na světle šedém pozadí jsou nedostupné z důvodu vaší dřívější volby.
  3. Hledání můžete zpřesnit zadáváním dalších dostupných vlastností zobrazených na tmavém pozadí. V našem případě by šlo o parametr „NPN“ nebo „PNP“.
  4. Pod vyhledávačem produktů se zobrazí seznam výsledků vašeho vyhledávání. Když kliknete na kód typu produktu, zobrazí se veškeré informace na stránce s podrobnostmi o produktu.

Tip: tlačítkem „Nové hledání“ můžete vybrané vlastnosti zrušit. Chcete‑li vyhledávač zavřít, stiskněte tlačítko „+Filter“; tím se vyhledávač skryje.


Hledání modelu/klíčových slov

Funkce hledání umožňuje vyhledávat aktuální i již nevyráběné produkty
Funkce hledání umožňuje vyhledávat aktuální i již nevyráběné produkty

Vyhledávací formulář funguje pro celé webové stránky včetně všech aktuálních i již nevyráběných produktůvšeobecných informací (např. novinek z naší společnosti nebo stránek popisující technologie). Můžete vyhledávat podle určitých čísel modelů nebo pomocí obecných klíčových slov. Nejste‑li si jisti vyhledávaným výrazem nebo chcete‑li získat delší seznam výsledků, můžete použít zástupné znaky.

Příklady:

Č. modelu se zástupnými znaky „*“, „?“
(např. Kfd?-sr2-*)

Obecný hledaný výraz se zástupnými znaky „*“, „?“
(např. Intrins*)