Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tiskové a mediální centrum

Profil společnosti

Fakta a čísla o společnosti Pepperl+Fuchs Fakta a čísla o společnosti Pepperl+Fuchs

Walter Pepperl a Ludwig Fuchs založili v roce 1945 v německém Mannheimu malou dílnu na opravu rozhlasových přijímačů, která si zakládala na principech vynalézavosti, podnikatelské prozíravosti a soběstačnosti. Dnes společnost Pepperl+Fuchs znají zákazníci po celém světě jako průkopníka a inovátora v oblasti ochrany elektrických zařízení proti výbuchu a senzorových technologií.

Stáhněte si profil společnosti Pepperl+Fuchs.

Snímky ve vysokém rozlišení

Stáhnout: Budova ústředí společnosti – ve dne Stáhnout: Budova ústředí společnosti – ve dne

Toto portfolio obsahuje snímky budovy ústředí společnosti Pepperl+Fuchs ve vysokém rozlišení, které byly pořízeny za přirozeného denního světla. Formáty: TIFF / CMYK a JPG / RGB; šířka 12 cm, dílčí rozlišení 300 dpi.

Stáhnout: Budova ústředí společnosti – v noci Stáhnout: Budova ústředí společnosti – v noci

Toto portfolio obsahuje snímky budovy ústředí společnosti Pepperl+Fuchs ve vysokém rozlišení, které byly pořízeny za jasného osvětlení v noci. Formáty: TIFF / CMYK a JPG / RGB; šířka 12 cm, dílčí rozlišení 300 dpi.

Stáhnout: Přehled skupiny produktů pro průmyslové senzory Stáhnout: Přehled skupiny produktů pro průmyslové senzory

Toto portfolio obsahuje snímky portfolia produktů společnosti Pepperl+Fuchs pro průmyslové senzory ve vysokém rozlišení. Formáty: TIFF / CMYK a JPG / RGB; šířka 12 cm, dílčí rozlišení 300 dpi.

Stáhnout: Přehled skupiny produktů pro ochranu proti výbuchu Stáhnout: Přehled skupiny produktů pro ochranu proti výbuchu

Toto portfolio obsahuje snímky portfolia produktů pro ochranu proti výbuchu společnosti Pepperl+Fuchs. Formáty: TIFF / CMYK a JPG / RGB; šířka 12 cm, dílčí rozlišení 300 dpi.

Tiskové zprávy