Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Tiskové zprávy 2022

Sada tiskových materiálů: SPS 2022 (divize průmyslové a procesní automatizace) Sada tiskových materiálů: SPS 2022 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V této sadě: Přečtěte si více o branách Asi-3 s možností IIoT a výrazně zjednodušeným provozem. Dále se podívejte na informace o produktech společnosti Pepperl+Fuchs pro využití vodíku nebo se seznamte s nedávno certifikovanými řešeními Ethernet-APL pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

(Listopad 2022)

Sada tiskových materiálů: ACHEMA 2022 (divize procesní a průmyslové automatizace) Sada tiskových materiálů: ACHEMA 2022 (divize procesní a průmyslové automatizace)

V této sadě: Přečtěte si více o produktech a řešeních společnosti Pepperl+Fuchs pro využití vodíku nebo se seznamte s produkty Visor-EX® a Tab-EX® 03 – jiskrově bezpečnými inteligentními zařízeními nejnovější generace, která posunují digitální transformaci ve zpracovatelském průmyslu.

(srpen 2022)

Sada tiskových materiálů: LogiMAT 2022 (divize průmyslové automatizace) Sada tiskových materiálů: LogiMAT 2022 (divize průmyslové automatizace)

V této sadě: Informace o novém systému senzorů „Contour2D“ pro sledování využití pásových dopravníků a představení univerzálních čteček kódů „VOS-I“ pro identifikaci, tok zboží a logistiku.

(Květen 2022)

Sada tiskových materiálů: HANNOVER MESSE 2022 (divize průmyslové a procesní automatizace) Sada tiskových materiálů: HANNOVER MESSE 2022 (divize průmyslové a procesní automatizace)

V této sadě: Přečtěte si další informace o třístupňovém balíčku funkční bezpečnosti od společnosti Pepperl+Fuchs nebo zjistěte, jak naše produkty a řešení přispívají k využití vodíku.

(Květen 2022)

Sada tiskových materiálů: Předběžné informace pro HANNOVER MESSE 2022 Sada tiskových materiálů: Předběžné informace pro HANNOVER MESSE 2022

V této sadě: Technický článek o řadě 3D senzorů „SmartRunner Explorer 3-D“ od společnosti Pepperl+Fuchs. Tato řada kombinuje dvě varianty zařízení s jejich vlastní měřicí metodou na jedné platformě, a tím výrazně snižuje nároky na integraci pro 3D aplikace.

(Březen 2022)

Tiskové a mediální centrum

Stáhněte si profil společnosti Pepperl+Fuchs a obrázky ústředí a produktových portfolií ve vysokým rozlišením. Bezplatné použití pro redakce a novináře.

elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat