Servisní linka pro průmyslové snímače
Servisní linka ochrany před výbuchem

Technologie tlakování a profukování – Bebco EPS®

Osvědčená ochrana s moderní technologií

Tlakování a profukování je vysoce účinná metoda ochrany proti výbuchu na dnešním globálním trhu. Na rozdíl od ochranných pouzder nebo preventivních ochran je tlakování a profukování jedinou technologií, která splňuje požadavky na běžná zařízení ve standardních závěrech uvnitř nebezpečných prostředí.

Po více než 20 letech zkušeností jsou systémy profukování a tlakování Bebco EPS od společnost Pepperl+Fuchs v odvětví automatizace všeobecně známé. Jako přední představitelé technologie tlakování Purging Technology® vyrábíme inovativní řešení, která plní Vaše požadavky. Naše technologie zajišťuje nejen profukování a tlakování, ale také nepřetržitě monitoruje podmínky v závěru, provádí automatickou úpravu tlaku a poskytuje výstupní alarmy pro zajištění spolehlivé ochrany. Seznamte se s promyšleným způsobem ochrany zařízení v nebezpečném prostředí a nakonfigurujte si vlastní systém tlakování a profukování!


elektronický zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho elektronického zpravodaje a získávejte pravidelně zprávy a zajímavé informace ze světa automatizace.

Odebírat