SC-System

Spolehlivost ve své nejefektivnější formě.

V nové řadě převodníků signálu SC-System jsme z našich dlouholetých zkušeností z prostředí s nebezpečím výbuchu vyvinuli řešení pro obecné použití. Řada SC-System je optimálně přizpůsobena vašim individuálním požadavkům a nabízí nejlepší poměr ceny a hodnoty.

Vlastnosti převodníků signálu

Konstrukce pouzdra šetří prostor

Konstrukce pouzdra šetří prostor

Se šířkou pouhých 6 mm a výškou jen 97 mm redukuje pouzdro převodníků signálu SC-System montážní prostor na minimum. Extrémně kompaktní moduly lze snadno umístit do stísněných prostor mezi kabelovými kanály. Získejte více prostoru ve skříni rozvaděče!
Rozšířený rozsah teplot

Rozšířený rozsah teplot

Nová řada převodníků signálu SC-System využívá nejmodernější konstrukci obvodů s velmi nízkými energetickými ztrátami. Získejte větší flexibilitu díky rozšířeným rozsahům pracovních teplot od -25° C do +70 °C!
Nerušený přenos signálu

Nerušený přenos signálu

Převodníky signálu SC-System pomocí vysoce kvalitní galvanické izolace předcházejí vzniku chyb při přenosu signálu mezi provozní a řídicí úrovní. Zajistěte ve vašem závodu spolehlivou komunikaci!
Ochrana osob a vybavení

Ochrana osob a vybavení

Díky vysokým pracovním a testovacím napětím 300 V a 3,0 kV, chrání galvanicky oddělené převodníky signálu osoby a vybavení před zraněními a škodami způsobenými nebezpečným přepětím. Zajistěte si maximální bezpečí!

360° - Explore the SC-System

Objevte výhody

Nové převodníky signálu SC-System byly vyvinuty v těsné spolupráci s našimi zákazníky a lze je hladce začlenit do stávajících výrobních procesů. Díky uživatelsky přívětivému, tenkému designu představují praktické a ekonomické řešení, které nabízí:

  • extrémně vysokou prostorovou hustotu umožněnou nízkým odváděním tepla
  • dlouhodobou ochranu investic
  • a mnohem více

Spolehlivé, efektivní a kompaktní. Přesvědčte se sami.

Objevte výhody

Co je převodník signálu?

Převodníky signálu zajišťují bezproblémovou komunikaci s galvanickým oddělením mezi provozním zařízením a řídicí jednotkou. Chrání osoby a vybavení před nebezpečným napětím.

Měří, zesilují a monitorují signály v měřicích a řídicích obvodech a převádějí provozní signály na standardní signály.

Převodníky signálu společnosti Pepperl+Fuchs se vyznačují vysokou kvalitou a širokými možnostmi využití. I ve vašem závodě!

Co je převodník signálu?

Vytváření zpráv napájení a chyb – napájení přes sběrnici Power Bus

Sběrnice Power Bus je zásuvná součást pro montáž na lištu DIN. Poskytuje vodiče pro napájení modulů rozhraní přes napájecí moduly a pro souhrnná chybová hlášení.

Jako alternativa k napájení prostřednictvím svorek zaručuje centrální napájení i ve větších aplikacích – bez použití jediného kabelu

Využijte výhod rychlé a snadné montáže a menších nároků na kabeláž!

Převodníky signálu SC-System, Power Bus, technologie rozhraní

Vyžádejte si u nás další informace

SC-System v sobě spojuje ty nejvýkonnější funkce srovnatelných zařízení v jedné produktové skupině. Převodníky signálu Pepperl+Fuchs zajišťují bezproblémovou komunikaci mezi provozními a řídicími úrovněmi a chrání osoby a vybavení před nebezpečně vysokým napětím.

Získejte komplexní podporu – od jednotlivých modulů až po rozsáhlá systémová řešení od společnosti Pepperl+Fuchs.