Jste připraveni na výzvy?

Osvědčený chytrý telefon, který odolá i těm nejnáročnějším podmínkám v zónách s ochranou Ex, čeká na to, aby vyhověl vašim potřebám.

Zažijte nekompromisní mobilitu

Smart-Ex® 02 je nová generace odolných, jiskrově bezpečných smartphonů od značky ecom společnosti Pepperl+Fuchs, které jsou určeny pro prostředí s nebezpečím výbuchu a náročná průmyslová prostředí. Tento smartphone byl kompletně vyvinut interně, je vybaven velkým 5palcovým displejem, nabízí ergonomickou konstrukci,pokročilé funkce a optimalizované příslušenství, díky čemuž se digitální aplikace mohou posunout za hranice společnosti. Globální frekvenční pásma a certifikace spolu s vysoce výkonným operačním systémem umožňují uživatelské použití v širokém spektru aplikací po celém světě.

Ať již zařízení používáte jako smartphone, PDA, skener nebo fotoaparát, zařízení Smart-Ex 02 usnadňuje každodenní práci mobilních pracovníků kdykoli a kdekoli. Zažijte řešení připravené na budoucnost, které otevírá nové možnosti pro aplikace v rámci konceptu Průmysl 4.0.

Hlavní přednosti řady Smart-Ex 02

Jde o první smartphone s certifikací ATEX/IECEx pro zónu 1, jenž splňuje standard Android Enterprise Recommended
Mimořádně odolný pětipalcový displej a ergonomická konstrukce zvyšují flexibilitu
Future-proof device with long-term service concept
Powerful accessories—even for the most challenging applications
Smartphone s podporou technologie 21 LTE, který je odemčený, bez SIM karty a je určený pro flexibilní použití po celém světě
Navrženo pro použití v náročném průmyslovém prostředí a v rozšířeném rozsahu teplot
Vysoký výkon s operačním systémem Android 11 a nejvýkonnější a vyměnitelnou baterií 4400 mAh na trhu.

Výhody

Kompletní mobilita kdykoli a kdekoli

Kompletní mobilita kdykoli a kdekoli

Řada Smart-Ex 02 je vybavena velkým 5palcovým vícedotykovým displejem vyrobeným z odolného nárazuvzdorného skla Gorilla Glass® 2 odolného proti poškrábání. Displej s vysokým rozlišením se snadno používá i v zašpiněných rukavicích nebo s mokrými prsty. Na čitelnost nemají vliv ani vyšší teplotní rozsahy a přímé sluneční světlo. Zajistěte mobilitu svých digitálních aplikací bez ohledu na podmínky!
Zvýšená efektivita a produktivita

Zvýšená efektivita a produktivita

Smartphone Smart-Ex 02 jako zařízení s certifikací od společnosti Google vyhovuje všem požadavkům pro průmyslové použití a umožňuje přistupovat k různým aplikacím, které zvyšují produktivitu, transparentnost a bezpečnost. Jde o první smartphone s certifikací ATEX/IECEx pro zónu 1, jenž splňuje standard Android Enterprise Recommended. Programovatelná tlačítka lze konfigurovat dle potřeb uživatele.
Všestranné použití po celém světě

Všestranné použití po celém světě

Jiskrově bezpečná řada Smart-Ex 02 byla vyvinuta v souladu s požadavky trhu a budoucími potřebami. Podporuje 21 frekvenčních pásem LTE a dodává se se všemi příslušnými schváleními a certifikacemi pro celosvětové použití v náročných průmyslových prostředích a prostředích s nebezpečím výbuchu až do zóny 1/21, 2/22 a divize 1/2. Realizujte všestranné mobilní aplikace po celém světě!
Servis a podpora od odborníků

Servis a podpora od odborníků

Díky celosvětové síti a více než 30 letům zkušeností s ochranou proti výbuchu jsou naši odborníci vždy nablízku a připraveni vám pomoci s využitím svých hlubokých znalostí. Jelikož byla řada Smart-Ex 02 vyvinuta interně, naše vlastní týmy pro vývoj softwaru a aplikačního inženýrství pracují nezávisle na externích partnerech. Využijte výhod individualizovaných služeb a rychlejší odezvy!

360° – objevte řadu Smart-Ex 02

Větší flexibilita a vyšší produktivita

Smartphone Smart-Ex® 02 představuje zcela nový vývoj a je plně přizpůsoben požadavkům trhu.
Ergonomické provedení a intuitivní uživatelské rozhraní poskytují optimální uživatelské prostředí. Tlačítka pro ovládání hlasitosti a spouště fotoaparátu jsou vhodně umístěna,
aby usnadnila používání zařízení Smart-EX® 02. Uživatelem programovatelná tlačítka lze konfigurovat podle specifických požadavků zákazníka.

Digitální produkty a služby


Digitální produkty a služby představují řešení, které kombinuje automatizovanou přípravu, správu mobilních zařízení a analýzu zařízení. V případě potřeby je lze také nasadit jako plnohodnotný systém řízení podnikové mobility.

Na přání zákazníka mohou být mobilní zařízení značky ecom expedována z výroby s předem definovanými vlastními konfiguracemi, jako jsou nastavení zabezpečení, aplikace a nastavení bezdrátové komunikace. To umožňuje nasazovat zařízení kdekoli na světě ihned po dodání. Správu zařízení lze provádět prostřednictvím online platformy ecom a jejich aktualizaci vzdáleně kdykoli během provozu, aniž by bylo nutné zapojit místní pracovníky oddělení IT nebo ústředí.

Kromě toho platforma analyzuje historická data, aby bylo možné rozpoznat kritické softwarové události, instalace a další procesy kritické z hlediska bezpečnosti. Statistické shromažďování událostí lze použít například ke stanovení vzájemných a příčinných souvislostí mezi chybami softwaru, zeměpisnými údaji a pokrytím sítěmi WiFi.

 

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte více o službě přípravy k použití, která zajišťuje kvalitu a zabezpečení pro všechna zařízení.

Koncept mobilního pracovníka

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí řadu dokonale koordinovaných periferních zařízení, příslušenství a softwarových řešení, která slouží jako ideální doplněk k jiskrově bezpečnému smartphonu Smart-Ex 02. Každé řešení pro mobilní pracovníky kombinuje nekompromisní bezpečnost s nejvyšší úrovní funkčnosti – včetně všech potřebných povolení a certifikátů pro celosvětové použití.

Koncept mobilního pracovníka umožňuje konzistentní práci v síti a spolupráci mezi mobilními pracovníky, řídicí místností a podpůrnými systémy. Uživatelé v terénu mohou zaznamenávat místní údaje a podrobnosti o poloze a v reálném čase je sdílet s ostatními.

Tyto synergie otevírají cestu ke zcela novým, inovativním aplikacím a efektivním komplexním řešením, která našim zákazníkům poskytují zásadní konkurenční výhodu v oblasti Průmyslu 4.0.

Koncept mobilního pracovníka

Android Enterprise Recommended

Společnost Google nabízí od roku 2018 ověření Android Enterprise Recommended, aby usnadnila (průmyslovým) společnostem hledání vhodných smartphonů.

Zařízení a služby s takovým ověřením splňují obchodní potřeby partnerů vyškolených a podporovaných přímo společností Google. Společnost Google prostřednictvím této normy zavádí konzistentní zásobování, správu a údržbu zařízení, čímž uživatelům umožňuje zkrátit čas a náklady na podporu. Pravidelné opravy zabezpečení poskytované do 90 dnů zajišťují, že zařízení Android jsou vždy aktuální.

Logo Android Enterprise Recommended

Kontakty

Máte dotazy týkající se jiskrově bezpečného smartphonu Smart-Ex 02? Chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Stačí vyplnit kontaktní formulář a poslat nám zprávu.