Zajišťují konkurenční výhodu.
Formování budoucnosti.
Zkoumání mobility.

Tablety pro průmyslová prostředí a prostředí s nebezpečím výbuchu

Výhody

ikona tabletu

Zkoumání mobility

Kromě osvědčených vlastností produktů přinášejí tablety Tab-Ex® 02 a Tab-Ex® Pro četné inovativní funkce, které umožňují využívat mobilní digitální aplikace za hranicemi společnosti. Tím vytvářejí základ pro nesčetné aplikace průmyslu 4.0.
ikona bezpečnosti

Bezpečnost především

Ať už jde o odolnou verzi pro náročná průmyslová prostředí, nebo o model Ex pro globální použití, obě generace tabletů vynikají maximálním výkonem a nekompromisní bezpečností v prostředích s nebezpečím výbuchu.
Ikona internetu

Připraveno pro IIoT

Kombinace výkonného softwaru a možností připojení k systémům vyšší úrovně představuje ideální řešení pro složité aplikace, které připravuje cestu k IIoT.
ikona uživatele

Koncept mobilního pracovníka

Tablety s úhlopříčkou 8" nebo 10" zjednodušují každodenní aktivity mobilních pracovníků, kterým kdykoli a kdekoli poskytují přístup k aktuálním datům, digitálním fotografiím, videím a streamování videí. Tablet Tab-Ex® Pro je také vybaven programovatelnými (nouzovými) tlačítky, která pomáhají zlepšit ochranu samostatného pracovníka.

Mobilita za hranicemi společnosti

Řady tabletů Tab-Ex® 02 a Tab-Ex® Pro

„Zkoumání mobility“ je právě tím, co pro společnosti Pepperl+Fuchs jako průkopníka mobility pro digitální aplikace, znamená značka ecom. To, co začalo první řadou tabletů pro aplikace v prostředích s nebezpečím výbuchu, je nyní ještě více orientováno na budoucnost. Kromě osvědčených funkcí přicházejí 8" tablety Tab-EX® 02 a 10" tablety Tab-Ex® Pro také s inovativními vlastnostmi, jako je rozšířená realita, které usnadňují implementaci aplikací průmyslu 4.0 / IIoT.

Komplexní portfolio průmyslových senzorů a zařízení Ex společnosti Pepperl+Fuchs v kombinaci s odbornými znalostmi společnosti ecom v oblasti mobilních zařízení nabízí sofistikovaná řešení pro mobilní pracovníky. Tyto synergie otevírají nové, inovativní aplikace a harmonizovaná řešení, která našim zákazníkům poskytují zásadní konkurenční výhodu v oblasti průmyslu 4.0.

Případy použití

Mobilní řešení zvyšují efektivitu během provozu
Integrace aplikací rozšířené reality a možností připojení k informačním systémům vyšší úrovně kombinuje virtuální a reálná procesní data a zprůhledňuje váš systém. K dispozici jsou tak nejen informace o stavu zařízení a procesní data, ale lze také identifikovat příslušné systémové vybavení, aby nedocházelo k poruchám. Ať už jde o navigaci v závodě nebo o údržbu, procesy jsou poté bezpečnější, uživatelsky přívětivější a efektivnější.
Údržba v souladu s průmyslem 4.0
Procesy a související informace již nejsou jednoduše viditelné, ale jsou navrstveny na sebe přímo na displeji, a to bez jakékoli navigace. Lze tak provádět údržbu v reálném čase. Uživatelé mají přístup k cyklům údržby a odpovídající dokumentaci přímo na místě. Podporována je také prediktivní údržba, protože odchylky měřených hodnot jsou identifikovány a automaticky opraveny.
Správa úspěšného vyřízení minimalizuje prostoje
Postupy vypínání a spouštění systému zahrnují citlivé a časově kritické procesy s řadou koordinovaných činností. Tablety Tab-Ex® 02 a Tab-Ex® Pro nabízejí podporu pomocí aplikací založených na rozšířené realitě: bezchybné postupy vypínání a spouštění lze provádět rychle a efektivně pomocí standardizované podpory.
Lokalizace a sledování prostředků v reálném čase
Vzhledem ke zvyšující se složitosti je stále důležitější správa prostředků, zejména pro společnosti s více pracovišti a mnoha obchodními zástupci. Ta v kombinaci se správnými aplikacemi umožňuje organizacím dosáhnout vyšší efektivity a produktivity.

Tab-Ex® 02 – řešení pro mobilní pracovníky

Nový tablet Tab-Ex® 02 pro zónu 1 podle směrnic ATEX značky ecom, kterou vlastní společnost Pepperl+Fuchs, je použitelný v široké řadě aplikací, jako jsou správa pracovních příkazů, prediktivní údržba a rozšířená realita v prostředích s nebezpečím výbuchu nebo v náročných prostředích. Tablet Tab-Ex 02 pomáhá bezpečně a efektivně splnit současné i budoucí požadavky na komunikaci průmyslu 4.0 a průmyslového internetu věcí, a to i v mobilních aplikacích a prostředích s nebezpečím výbuchu.

Vylepšený výkon zpracování, zvýšené zabezpečení, optimalizovaná kvalita obrazu a snazší ovládání: nová řada Tab-Ex® 02 nabízí řadu funkcí pro rozšíření mobility ve stávajících i budoucích aplikacích. K dispozici jsou modely pro náročná prostředí, pro zónu 2 / divizi 2 a nyní také pro zónu 1 / divizi 1.

 

Tab-Ex® 03

The rugged, highly secure and hazardous area-rated tablet Tab-Ex® 03 continues the success story with the 3rd generation 8" Tab-Ex® series. Tab-Ex® 03 DZ2/D2 comes in a slim and lightweight design with a new high-performance operating system that powers the tablet with industryleading performance in hazardous areas. The new series will be available in December 2021. 
 

The Mobile Worker Concept

An interlinked solution based around the networked mobile worker is decisive for successful digitalization of applications with the help of mobile devices. The Pepperl+Fuchs brand ecom offers total solutions, including partners for software solutions, installation, and SLAs (service level agreements), as well as an extensive app library to ensure that the implementation of such concepts is as easy, reliable, and secure as possible.

360° – tablety Tab-Ex® 02 DZ2, Tab-Ex® 02 DZ1 a Tab-Ex® Pro DZ2

Technické detaily – Tab-Ex® 02 a Tab-Ex® Pro

Click on the appropriate tablet version to see its features.

  • Tab-Ex® 02
  • Tab-Ex® Pro
Tab-Ex® 02 Tab-Ex® Pro
Certification Zone 1/21, Zone 2/22 Div.1/Div. 2 and DZ2 for mining
Operating system Android™ 9
Processor Exynos 7 Octa, 1.6GHz Octa-Core (Cortex®-A53)
Display 1280x800 pixels (WXGA), 8" (20,32 cm)
Dimensions and weight Tab-Ex® 02 DZ1: 162,1 x 256,0 x 33,3 mm,
1250 g
Tab-Ex® 02 DZ2: 127,6 x 214,7 x 9,9mm,
575 g (Wi-Fi) / 579 g (LTE)
Operating temperature Tab-Ex® 02 DZ1: -20 °C ... +50 °C
Tab-Ex® 02 DZ2: -20 °C ... +55 °C
IP rating Tab-Ex® 02 DZ1: IP64 / IP65
Tab-Ex® 02 DZ2: IP64 / IP68
Battery 4,450 mAh battery for up to 11 operating hours
Camera (rear and front) Rear: 8 MP with flash; front: 5 MP
optional: non-camera version

Sophisticated Features

Samsung DeX Function

Samsung DeX Mode

Mobile and Desktop Experience with Only One Device

With the Samsung Desktop Experience (DeX) function, the Tab-Ex® 03 and Tab-Ex® Pro can be used as desktop PCs. Simply drag and drop files from the tablet's DeX window to a compatible desktop PC with a larger screen, mouse and keyboard. This offers companies a cost-effective alternative to desktop-only PCs, allowing them to take full advantage of both designs! 

Samsung KNOX

Security Standard

High Security Standard for Your Mobile Devices

The KNOX mobile security solution is integrated into Samsung mobile devices to protect confidential data and processes. Using the KNOX platform, IT administrators can easily and reliably secure, deploy and manage corporate-owned mobile devices. This ensures that all business requirements are met throughout the device lifecycle, and that confidential data is protected against malware or phishing attacks at all times. Corporate information can only be accessed by an authorized person―which means even if a device is lost, all data remains protected.

Digitální produkty a služby


Digitální produkty a služby představují řešení, které kombinuje automatizovanou přípravu, správu mobilních zařízení a analýzu zařízení. V případě potřeby je lze také nasadit jako plnohodnotný systém řízení podnikové mobility.

Na přání zákazníka mohou být mobilní zařízení značky ecom expedována z výroby s předem definovanými vlastními konfiguracemi, jako jsou nastavení zabezpečení, aplikace a nastavení bezdrátové komunikace. To umožňuje nasazovat zařízení kdekoli na světě ihned po dodání. Správu zařízení lze provádět prostřednictvím online platformy ecom a jejich aktualizaci vzdáleně kdykoli během provozu, aniž by bylo nutné zapojit místní pracovníky oddělení IT nebo ústředí.

Kromě toho platforma analyzuje historická data, aby bylo možné rozpoznat kritické softwarové události, instalace a další procesy kritické z hlediska bezpečnosti. Statistické shromažďování událostí lze použít například ke stanovení vzájemných a příčinných souvislostí mezi chybami softwaru, zeměpisnými údaji a pokrytím sítěmi WiFi.

 

Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte více o službě přípravy k použití, která zajišťuje kvalitu a zabezpečení pro všechna zařízení.

Kontakty

Máte dotazy týkající se tabletu Tab-EX® 02 nebo Tab-EX® Pro? Chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Stačí vyplnit kontaktní formulář a poslat nám zprávu.