Nabízejí všestrannost. Zvyšují výkon. Maximalizuje bezpečnost.

Řada GR: Nová řada skříní vyztužených skelnými vlákny

Výhody

ikona ochrany proti výbuchu

Vaše řešení pro nebezpečná prostředí

Pro různé produkty z našeho portfolia jsou k dispozici skříně nové řady GR, která byla navržena pro přizpůsobená řešení se zvýšenou bezpečností (Ex e) a jiskrově bezpečný (Ex i) typ ochrany – včetně certifikace pro celosvětové použití ve výrobních závodech.
Design skříní řady GR

Inteligentní design

Volné umístění lišty DIN bez nutnosti používat montážní základnu umožňuje během fáze návrhu integrovat vyšší počet součástí a funkcí do jednoho ze 13 typů skříní.
Použití při teplotách až -60 °C.

Rozšířený rozsah teplot

Mimořádně odolné skříně GRP řady GR zvládají teploty až -60 °C. Kromě toho, že tato řada skříní nabízí mimořádnou všestrannost, v mnoha aplikacích může sloužit namísto skříní z nerezové oceli.
Snadná manipulace

Zjednodušená manipulace

Chytře navržené funkce umožňují pohodlnou montáž jednou osobou, údržbu a flexibilní rozšiřování – díky čemuž lze ušetřit čas a významně zjednodušit manipulaci! 

Jedna skříň, mnoho aplikací – nová řada GR

Společnost Pepperl+Fuchs odvedla průkopnickou práci, když zcela přepracovala řadu GR vyrobenou z polyesteru vyztuženého skelnými vlákny pro přizpůsobená řešení se zvýšenou bezpečností (Ex e) a jiskrově bezpečným (Ex i) typem ochrany. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti elektrických zařízení pro ochranu před výbuchem bylo mnoho funkcí aktualizováno a integrováno do nové konstrukce, která nyní umožňuje nekompromisní použití v široké škále aplikací.

Konstrukční mřížka umožňuje mnoho různých konfigurací
Libovolné elektrické zařízení, stejně jako požadované montážní vybavení, jako jsou například svorky a spínací prvky, se na konstrukční mřížku lišty DIN umisťují do požadované výšky 10 mm – bez nutnosti používat doplňkovou montážní desku. Pro individuální konfigurace je k dispozici široká škála 13 typů skříní různých rozměrů od 10 x 10 x 7 cm do 48 x 60 x 24 cm nebo 36 x 72 x 24 cm.
Ochrana těsnicí hrany zajišťuje odolné krytí IP
Jedinečnou konstrukční vlastností je integrovaná ochranná obruba, která chrání těsnicí hranu před poškozením i během stohování otevřených skříní, během instalace, při úpravách elektrického vedení a údržbě závodu. Toto řešení zajišťuje integrované stabilní krytí IP.
Body pro otevírání šroubovákem zjednodušují manipulaci
Body pro otevírání šroubovákem umožňují snadné otevírání krytu skříně, a to i tehdy, pokud je zaseknutý po dlouhodobém používání.
Závěsy usnadňují provádění úkolů během údržby
Odolné a robustní závěsy pomáhají při údržbě závodu.

1-2-3: Jednoduchá instalace pouze ve třech krocích

Snadná instalace pouze ve třech krocích

Jedinečná konstrukce skříně zajišťuje mimořádně jednoduchou montáž. Na sobě nezávislé kroky instalace umožňují instalaci i velkých a těžkých skříní jedinou osobou: Nejprve vytvořte dva fixní body (1-2). Skříň na tyto body zavěste. Poté vyvrtejte další dva otvory (3) a vložte a utáhněte všechny šrouby. 

Skuteční mistři ve zvládání extrémních teplot

Řada GR pro použití v náročných prostředích

Díky rozšířenému teplotnímu rozsahu od -60 °C až do +65 °C jsou tyto skříně použitelné v náročných prostředích. V mnoha aplikacích představují alternativu skříní z nerezové oceli, jejichž použití je při tak nízkých teplotách běžné.

Odborníci v oblasti ochrany před výbuchem

Kontaktujte naše odborníky

Spokojenost zákazníků je pro nás coby pro zavedeného partnera v oblasti procesní automatizace hlavní prioritou. Proto klademe velký důraz na mezinárodní působnost se širokými zkušenostmi a znalostmi. Naši odborníci vám jsou schopni s pomocí 300 místních obchodních zástupců poskytnout celosvětovou podporu. V našich Centrech strojírenských řešení každý den vytváříme produktová řešení, která jsou plánována, vyráběna a certifikována podle specifikací zákazníka!

Naše portfolio a 5denní slib

V našem rozhovoru s Herbertem Schoberem, výkonným viceprezidentem divize EPE a globálních řešení, se můžete seznámit s naším komplexním portfoliem elektrických součástí a systémů pro ochranu proti výbuchu. Zjistěte více o vysoce přizpůsobených certifikovaných svorkovnicích pro nebezpečná prostředí, které jsou připraveny k odeslání již za pouhých pět dní!

Kontakty

Máte nějaké dotazy ohledně řady skříní vyztužených skelnými vlákny? Chcete získat další informace?
Rádi vám pomůžeme! Stačí vyplnit kontaktní formulář a poslat nám zprávu.