Globalizujeme provoz.
Umožňujeme integraci.
Urychlujeme tok dat.

F190 a F192

Čtecí/zapisovací hlavy UHF RFID

Špičkový výkon pro provoz na celém světě

Pro použití ve společnostech s celosvětovou působností

Pro použití ve společnostech s celosvětovou působností

Čtecí/zapisovací hlavy UHF RFID F190 a F192 poskytují výrazné výhody pro společnosti, které působí mezinárodně. Obě řady jsou dostupné s příslušnými kmitočtovými rozsahy používanými v Evropě, Asii a Americe a lze je snadno integrovat do výrobních a logistických procesů. Naše technologie RFID vám umožní překročit hranice!
Vysoká kompatibilita pro snadný test integrace systému

Vysoká kompatibilita pro snadnou integraci systému

Nabízíme předpřipravené funkční bloky pro rychlé připojení k většině běžných jednotek PLC. Přednastavené parametry pro konkrétní země dále zjednodušují programování a instalaci. Kompatibilita s rodinou systému IDENTControl umožňuje jednoduché rozšíření stávajících systémů. Snadné zvládání integrace systému!
Přepínatelná polarizace antény zaručuje flexibilitu

Přepínatelná polarizace antény zaručuje flexibilitu

Čtecí/zapisovací hlavy UHF jsou vybavené vestavěnou anténou s přepínatelnou polarizací. Je možné ji přizpůsobit konkrétní aplikaci bez nutnosti měnit hardware. Přepínejte mezi lineární vertikální a horizontální polarizací a používejte obě čtecí/zapisovací hlavy podle vlastních požadavků. Využijte výhody univerzálnosti!
Rychlý sběr informací díky čtení více tagů najednou

Rychlý sběr informací díky čtení více tagů najednou

Čtecí/zapisovací hlavy UHF RFID F190 a F192 umožňují spolehlivou detekci několika transpondérů RFID současně v jediné čtecí operaci. Čtení více tagů najednou urychluje u řady různých procesů ve výrobě a logistice přenos informací a snižuje dobu průchodu. Pro vyšší výkonnost a produktivitu!

360° - Explore the Mid-Range Version F190

Smysluplně využitá špičková technologie

Přepínatelná polarizace antény pro bezpečné procesy

Obě čtecí/zapisovací hlavy nabízejí možnost nastavení optimální polarizace v závislosti na aplikaci. U aplikací se stabilní nebo známou orientací tagů je ideální lineární vertikální polarizace. Polarizaci antény je možné odladit podle tagu a snížit hladinu energie. Pokud je orientace tagu transpondéru neznámá nebo se může měnit, je nejlepší volbou automatické přepínání obou polarizací. Při použití tohoto přístupu je spolehlivá detekce nezávislá na orientaci tagů, např. když dojde na identifikaci neuspořádaného nákladu.

Polarizace antény UHF RFID

Robustní technologie RFID pro náročná průmyslová prostředí

Čtecí/zapisovací hlavy řad F190 a F192 jsou dokonale vhodné pro instalaci v náročných okolních podmínkách. Odolný zevnějšek a utěsnění prostoru s elektronikou spolehlivě chrání obě řady před veškerými typy opotřebení, včetně vysokých teplot. Zásluhou konstrukce zařízení F190 a F192, jejichž anténa UHF je instalována uvnitř kompaktního pouzdra, již nepředstavují možná prostorová omezení žádný problém. Tento přístup nevyžaduje další komponenty a současně usnadňuje instalaci ve stísněných prostorech.

Robustní technologie RFID pro náročná průmyslová prostředí

Případy použití

Aplikace v oblasti manipulace s materiálem

V interní logistice má nejvyšší prioritu efektivita. Zboží vyžaduje rychlou a bezpečnou dopravu na cílové místo bez nesprávného přiřazení. Řada F190 je ideální pro aplikace, které probíhají v montážním prostoru a v nichž jsou dostatečné čtecí vzdálenosti od 1 m do 2 m. V jediném kroku lze zásluhou schopnosti přenosu dat v jednom balíku přenášet do čtecí hlavy informace až ze 40 tagů. 

Čtecí a zapisovací hlava UHF RFID F190 s lineární polarizací
Čtecí/zapisovací hlava F192 rozšiřuje sortiment produktů o model s mimořádnými vlastnostmi, který lze používat pro čtecí vzdálenosti větší než 2 m. Zásluhou dosahu až 6 m je tato čtecí/zapisovací hlava UHF vhodná zejména pro aplikace, v kterých je potřebné pokrýt dlouhé vzdálenosti. Dokáže číst a zapisovat až 200 tagů najednou, čímž umožňuje dosáhnout mimořádně vysoké propustnosti a významného zvýšení produktivity v procesech manipulace s materiálem a interní logistiky.

Čtení více tagů čtecí/zapisovací hlavou UHF F192

Aplikace v automobilovém průmyslu

Výroba automobilů může být řízena pomocí transpondérů, které jsou připevněny na ližinách nebo přímo na vozidlech. Kromě čtení identifikátoru vozidla umožňuje zapisovací funkce upravit informace pro následné kroky výroby na transpondérech. Dokonce i v náročných prostředích, jaká se často vyskytují při konečné montáži, obě řady čtecích/zapisovacích hlav UHF přesvědčí svou mimořádnou spolehlivostí a flexibilitou.

Čtecí a zapisovací hlava UHF RFID F190 ve výrobě automobilů
Zásluhou kompaktního provedení je řada F190 vhodná pro aplikace se středním dosahem, jako jsou logistika kontejnerů nebo konečná montáž, zatímco řada F192 je díky ohromnému čtecímu dosahu nejvhodnější pro větší vzdálenosti, které se vyskytují například u zkušebních stolic nebo vrat hal. Obě čtecí/zapisovací hlavy UHF umožňují selektivní jemné doladění dosahu čtení, aby bylo potlačeno možné rušení blízkými procesy, a tím trvale zajištěn výrobní tok.

Čtecí/zapisovací hlava UHF RFID při montáži automobilů

Kontakty

Chcete-li obdržet další informace o čtecích/zapisovacích hlavách UHF RFID F190 a F192 a technologii RFID, stačí nám zaslat e-mail.