Spolehlivá identifikace

Mobilní a stacionární senzory – od snímačů čárových kódů až po čtečky 2D kódů a od ručních zařízení až po speciální řešení

Optická identifikace

Aplikace v oblasti optické identifikace nemohly být rozmanitější. Společnost Pepperl+Fuchs nabízí optimální řešení pro každý případ, ať už se jedná o obzvláště velké čtecí a detekční rozsahy, kódy DPM, extrémní teploty, vysoké rychlosti nebo vystavení prachu a nečistotám. Mobilní a stacionární senzory spolehlivě a bezpečně zvládnou aplikace sledování a dohledávání s nejrůznějšími typy kódů, a to dokonce i v těch nejnáročnějších podmínkách. K dispozici jsou různé produkty od čteček 2D kódů a ručních zařízení až po snímače čárových kódů a speciální řešení.

Najděte ideální řešení pro vaši konkrétní úlohu optické identifikace.

Identifikační systémy

Stacionární čtečky 2D kódu
Stacionární snímače čárových kódů
Ruční čtečky 2D kódů
Speciální řešení

Výhody

Mobilní a stacionární senzory

Mobilní a stacionární senzory

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí rozsáhlou řadu mobilních a stacionárních čteček kódů, které pokrývají všechny konvenční typy kódů. Tato výkonná zařízení s vysokou spolehlivostí čtou všechny běžné 1D a 2D kódy bez ohledu na to, zda jsou tištěné, vytvořené laserem nebo vyražené jehličkami.
Optimální výkon v každém rozsahu

Optimální výkon v každém rozsahu

Optické identifikační systémy od společnosti Pepperl+Fuchs nabízejí dokonalé řešení pro vzdálenosti do 2 metrů. Dokážou nejen číst velmi malé kódy s velikostí modulů pouhých 0,1 mm, ale také pokrývají obzvláště velké detekční rozsahy. Nabízejí tak správné vzdálenosti a detekční rozsahy pro zajištění maximálního čtecího výkonu za všech okolností.
Správné řešení pro každou aplikaci

Správné řešení pro každou aplikaci

Optické identifikační systémy spolehlivě zvládnou každou identifikační úlohu a lze je optimálně přizpůsobit specifickým požadavkům konkrétní aplikace, ať už se jedná o náročné podmínky prostředí, jako jsou extrémní teploty, prach či nečistoty, nebo o aplikace, které vyžadují obzvláště vysoké rychlosti snímání.
Rychlá a snadná integrace

Rychlá a snadná integrace

Díky různým rozhraním, jako jsou ethernetové provozní sběrnice, Ethernet TCP/IP, USB, sériová rozhraní, I/O nebo dokonce rádiová rozhraní, například Bluetooth®, lze optické identifikační systémy bez problémů integrovat do všech systémových prostředí. Výkonná zařízení přesvědčí nejen rychlou integrací, ale také jednoduchým uvedením do provozu.

Spolehlivá identifikace dokumentů v zařízeních pro distribuci pošty

Stacionární čtečka 2D kódů řady OPC

V systémech pro distribuci listovních zásilek ve velkých společnostech nebo bankách musí být dokumenty identifikovány jednotlivě, aby mohly být správně sdruženy. Za tímto účelem je každý jednotlivý list opatřen kódem Data Matrix, který obsahuje jedinečnou sadu dat. Ve zprávě o použití se dozvíte, jak stacionární čtečky kódů řady OPC splňují speciální požadavky polygrafického a papírenského průmyslu

Features of the VOS-Ident

Powerful and Highly Adaptable
The VOS Ident series impresses with enormous flexibility in use due to a variety of sensor variants and numerous possible combinations of external components. For standard applications, the VOS2000-I is the ideal solution. In addition to a very high resolution of 1.2 megapixels, the sensor features integrated white lighting and multiple lenses for the detection of large and small fields of view. For even more flexibility, Pepperl+Fuchs offers the VOS2000-I and VOS5000-I code readers as C-mount variants. Here, in addition to the lens, you can select the appropriate external lighting depending on the application requirements.
Flexible Output String Formatting through Powerful Script Functionality
With the powerful script, the output string can be adapted for integration into the ERP system without time-consuming adjustments. With I/O, Ethernet TPC/IP, PROFINET, EtherNet/IP and RS-232, all relevant interfaces for data communication are available.
Multicode Reading and Detection of Smallest Codes
In electronics manufacturing, codes of various types are located at different positions on the printed circuit boards. With the multiwindow function, the VOS Ident can create several reading windows and can capture up to 64 codes in each window with the multicode function. The universal code reader also reads extremely small codes with a module size down to 0.1 mm with maximum reliability.
>>more
Multipage Reading and Large Sensing Ranges
The VOS Ident masters even demanding applications with particularly large detection ranges and multipage reading. Several devices can be easily interconnected to implement multipage reading. The high resolution and the multisensor combination enable reliable code reading in a large detection range.
Reliable Reading of DPM Codes
The VOS Ident is ideally suited to the requirements of the automotive industry. The devices detect needled and lasered codes at distances of up to 2 m. Due to the decoder specialized in DPM reading, they reliably read the codes at all times, even under difficult conditions, such as shiny components.

Vysoký výkon v aplikacích s nízkými teplotami

Snímač čárových kódů VB14N-T zajišťuje optickou identifikaci v mrazírenských skladech

Při skladování zmrazených produktů nesmí být překročena teplota –18 °C. Zboží je přepravováno v zásobnících, na kterých jsou připevněny čárové kódy. Tyto kódy slouží k jednoznačné identifikaci produktů a jejich další přepravě. Extrémní teploty v mrazírenských skladech však kladou zvláštní nároky na senzorovou technologii snímačů čárových kódů. Ve zprávě o použití se dočtete, jak snímače čárových kódů řady VB14N-T odolávají extrémním teplotám v rozsahu od –35 °C do +45 °C a zároveň poskytují maximální čtecí výkon…

Ruční čtečky 2D kódů
Ruční čtečky řady OHV

Ruční čtečky řady OHV

Vysoce spolehlivý výkon při čtení, snadná manipulace a dokonalé přizpůsobení specifickým požadavkům zákazníka, právě to poskytují ruční čtečky řady OHV. Zařízení spolehlivě čtou všechny 1D a 2D kódy, včetně kódů DPM, a to i na reflexních površích. Jsou dostupná v kabelovém nebo bezdrátovém provedení. Zařízení navíc poskytují zpětnou vazbu uživateli v podobě zvukových, hmatových a vizuálních signálů, čímž zajišťují maximální spolehlivost procesu pro vaši aplikaci. Společnost Pepperl+Fuchs nabízí vhodnou ruční čtečku pro veškeré požadavky aplikací v oblasti mobilní identifikace, ať už se jedná o standardní, nebo náročné úkoly.

Speciální řešení

Vysokoteplotní identifikační systém OIT

Vysokoteplotní identifikační systémy OIT

Vysokoteplotní identifikační systém OIT zajišťuje plynulý průběh procesů v nejnáročnějších podmínkách, jako jsou cyklické změny teploty, extrémně vysoké teploty až 500 °C nebo vystavení prachu či barev. Systém je tak ideální pro použití v lakovacích linkách, sušárnách, galvanizovnách nebo pekárnách. Integrovaná diagnostická funkce zajišťuje bezpečný průběh procesů. Ve zprávě o použití se dozvíte, jak systém OIT spolehlivě identifikuje čerstvě nalakované karoserie automobilů navzdory extrémním okolním teplotám…

Kontaktujte nás

Máte dotazy k našim produktům pro optickou identifikaci nebo hledáte senzorové řešení přizpůsobené na míru požadavkům vaší aplikace? Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a zašlete nám zprávu. Rádi vám pomůžeme.