Senzory Pile Driver™ s kovovou snímací plochou

Indukční senzory F76M a F104M

Výhody

Řada odolných senzorů

Všechny senzory s kovovou snímací plochou jsou opatřeny snímací plochou z nerezové oceli, která je méně náchylná k fyzickému poškození, včetně oděru a nárazů. Seznamte se s řadou robustních senzorů, které zajišťují zvýšenou dostupnost výrobního závodu při lisování nebo tváření kovů!

Verze odolné vůči svařování

K dispozici jsou také zvlášť odolné verze odolné proti svařování pro náročné aplikace s výskytem vysokých teplot nebo rozstřiků při svařování. Díky dostupnosti verzí kabelu s povrchovou úpravou odolnou proti svarovým struskám a ohnivzdorných verzí jsou tyto typy senzorů ideální pro použití v náročných průmyslových aplikacích!

Senzor s nejmenším a nejnižším profilem

Model F76M je nejmenší indukční snímač s kovovou čelní plochou dostupný na trhu a je vybaven kompaktním pouzdrem, které se vejde do stísněných prostor nedostupných pro žádný jiný produkt s kovovou snímací plochou. Tento malý senzor lze zapustit do oceli do hloubky 0,5 mm bez vlivu na dosah snímání.

Průkopník v oblasti technologie senzorů

Společnost Pepperl+Fuchs jako vynálezce bezdotykového senzoru a průkopník v oblasti senzorové technologie neustále vyvíjí nové produkty a technologie, které lze dokonale integrovat do vaší jedinečné aplikace. Využijte více než 60 let zkušeností z oblasti technologií indukčních senzorů!

Odolné vůči vysokému zatížení a silám

V extrémně náročných průmyslových prostředích jsou indukční snímače často vystaveny mechanickému namáhání, které může zkrátit jejich životnost a zvýšit tak prostoje. Při použití senzorů v obráběcích strojích si na nich vybírají svou daň například vysoké síly, oděr a agresivní chemikálie. Pro takové aplikace společnost Pepperl+Fuchs nabízí senzory s kovovou snímací plochou, které jsou vybaveny vlastním pouzdrem z nerezové oceli s kovovou snímací plochou.
Ve srovnání se standardními válcovými modely bude řada indukčních senzorů Pile Driver™ nejmenšími senzory s kovovou snímací plochou na trhu, které umožní více možností montáže v různých aplikacích.

Objevte indukční senzory F76M a F104M, které pomáhají zvýšit dostupnost výrobního závodu!

Charakteristika

Odolnost vůči náročným okolním podmínkám, jako je vlhkost a mechanický šok
Samostatné pouzdro z nerezové oceli s kovovou snímací plochou zajišťuje odolnost vůči korozi, tlaku a opotřebení, nepropustnost, odolnost a spolehlivost
Senzory s kovovou snímací plochou řady C jsou odolné vůči rozstřikům při svařování
Senzory F76M a F104M nabízejí rozšířený dosah snímání

Maximální odolnost a kompaktní konstrukce

Senzor F104M s dosahem snímání 6 mm

senzory pile driver s kovovou snímací plochou

Senzor Pile Driver™ pro povrchovou montáž nabízí o 20 % větší snímací vzdálenost než tradiční bezdotykový snímač, přičemž vyžaduje pouze 1/10 montážního prostoru. Senzor F104M nabízí krychlovou konstrukci (32 x 20 x 8 mm) s dosahem snímání 6 mm, zatímco ještě menší krychlový senzor F76M (30 x 8 x 5,5 mm, obrázek vpravo) má dosah snímání 2 mm – stejný dosah snímání jako 8mm válcový senzor Pile Driver. Speciální modely FE a NFE detekují ocel nebo hliník v rámci celého dosahu.


F76M Weld-Immune Sensor with a 2 mm Sensing Range

pile driver metal face sensor

The F104M sensor offers an 8 mm profile, whereas the F76M sensor comes with an ultra-low, 5.5 mm profile, allowing users to integrate them in tight spaces while maintaining a maximum sensing performance and high uptime. The sensor’s sophisticated cable design is insensitive to oils, abrasion, and extreme heat. Molded power and output LEDs provide continuous status information, making it easier for users to detect if the sensor is in bad condition which helps prevent downtime.

Přehled – Portfolio senzorů s kovovou snímací plochou

Aplikace

Vyrobeno pro použití ve svařovacích buňkách
Svařovací buňky vyžadují robustní, odolné senzory, které odolají náročným podmínkám, včetně vysoké teploty a kovových okují. Modely odolné proti svařování jsou vybaveny pláštěm kabelu POC, který je zcela imunní vůči kovovým okujím, takže jsou ideálním senzorovým řešením pro takové aplikace.
Řada robustních senzorů odolných vůči kapalinám
Standardní modely jsou dodávány s pláštěm z PUR, který je odolný proti proříznutí a řezným kapalinám a olejům. Zapouzdření senzoru s vysokou hustotou zabraňuje vniknutí kapalin, takže je ideální pro spolehlivou detekci objektů ve strojích.
Ochrana proti nárazu během procesu ražení
Během procesu ražení senzor Pilot Driver™ identifikuje krátké či nadměrné podávání nebo povytažené tlouky před dokončeným pohybem pístu dolů, čímž zabraňuje pádům raznice. Díky tomu je tato řada senzorů ideální pro ověření přítomnosti dílů na zachycovačích a přenosových čepech lisů.
Flexibilita montáže
Sofistikovaná konstrukce pro povrchovou montáž s mimořádně nízkým 8mm profilem umožňuje uživatelům integrovat senzor do oblastí, které dříve byly pro senzory s kovovou snímací plochou nedostupné. Vřazené lisované kontrolky LED napájení a výstupu senzoru zajišťují nepřetržitou vizuální indikaci provozního stavu.

Kontakty

Máte dotazy k portfoliu senzorů s kovovou snímací plochou? Chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Stačí vyplnit kontaktní formulář a poslat nám zprávu.