Chytrá. Malá. Zásuvná.

Výkonná přepěťová ochrana pro výrobní závody, osoby, procesy a životní prostředí. 

 

Přepětí – nejčastěji podceňovaná příčina poškození

Přepětí způsobená údery blesků nebo spínáním jsou jednou z nejčastějších příčin poškození elektroniky. V technologických provozech, jako jsou rafinerie, s nechráněnými částmi staveb nebo rozsáhlými vodohospodářskými systémy, může přepětí způsobit devastující škody: od požárů, poškození nebo zničení nákladných součástí a strojů až po zhroucení celých automatizačních systémů a ohrožení personálu.

Na základě více než 20 let zkušeností získala společnost Pepperl+Fuchs významné technické znalosti v oblasti ochrany proti přepětí.Systém přepěťové ochrany M-LB-4000 nabízí spolehlivou diagnostiku, snadnou manipulaci a prostorově úsporné provedení pouzdra.

Hlavní přednosti systému přepěťové ochrany M-LB-4000

Kompaktní šířka 6 mm pro menší požadavky na instalační prostor
Nepřetržité vlastní sledování s indikací stavu
Funkce ochrany v zásuvném ochranném modulu
Zásuvné moduly pro zjednodušení instalace
Výměna za provozu bez přerušení signálového obvodu
Odpojení smyčky pro snadnou údržbu
Globální certifikace

Výhody přepěťové ochrany M-LB-4000

Spolehlivá diagnostika uvnitř

Přepěťová ochrana M-LB-4000 nabízí spolehlivé vnitřní vlastní monitorování: Na displeji se zobrazují informace o stavu, které lze pomocí modulu indikace poruchového stavu přesměrovat na řídicí úroveň. Díky tomu lze snáze provádět údržbu a snížit provozní náklady.

Konstrukce pouzdra šetří prostor

Se šířkou pouhých 6 mm nabízí moduly přepěťové ochrany M-LB-4000 nejvyšší prostorovou hustotu a minimalizují požadavky na instalační prostor. Uživatelsky přívětivé provedení mechaniky umožňuje provozním pracovníkům pohodlně instalovat ochranné moduly bez dalšího zapojování vodičů.

 

Modulární konstrukce

Modulární konstrukce systému M-LB-4000 umožňuje uživatelům rychle vyměňovat zásuvné moduly přepěťové ochrany během provozu, a to bez jakéhokoli přerušení signálového obvodu.

Funkce odpojení smyčky

Pokud je modul po vyjmutí vložen otočený o 180°, signální obvod bude přerušen integrovanou odpojovací funkcí. Tato funkce odpojení smyčky umožňuje testování izolace a sledování smyčky během uvádění do provozu.

Standardy v ochraně proti přepětí

Přepětí způsobená údery blesků nebo spínáním jsou jednou z nejčastějších příčin poškození elektroniky. Zásuvná přepěťová ochrana M-LB-4000 nabízí nepřetržité vlastní monitorování s indikací stavu pro ochranu zpracovatelského závodu.

Nejsnazší způsob ochrany majetku

Systém přepěťové ochrany M-LB-4000 spolehlivě chrání nákladné komponenty a zařízení závodu před přepětím a proudovými špičkami. Modul nabízí kombinaci diagnostiky a modularity v úzkém pouzdru o šířce pouhých 6 mm. V tomto videu uvidíte, jak nový systém usnadňuje ochranu proti přepětí a zároveň zajišťuje vyšší efektivitu, flexibilitu a dostupnost prostředků zpracovatelského závodu.

 

Systém přepěťové ochrany M-LB-2000

M-LB-2000

Přepěťová ochrana M-LB-2000 nabízí základní funkce v kompaktním pouzdru: se šířkou pouhých 6,2 mm minimalizuje požadavky na instalační prostor. Tuto jednoduchou a cenově výhodnou přepěťovou ochranu tvoří jednodílné zařízení pro montáž na lištu DIN, s nímž lze snadno manipulovat bez použití nářadí. Integrovaná funkce odpojení smyčky zjednodušuje odstraňování problémů v případě poruchy.

Hlavní přednosti systému přepěťové ochrany M-LB-2000

Kompaktní šířka 6,2 mm pro menší požadavky na instalační prostor
Zásuvné moduly pro zjednodušení instalace
Odpojení smyčky pro snadnou údržbu
Globální certifikace

Porovnání technických vlastností přepěťových ochran M-LB-2000 a M-LB-4000

Portfolio přepěťové ochrany společnosti Pepperl+Fuchs pro zpracovatelský průmysl

Kontakty