Zvýšení výkonnosti projektu.
Urychlení uvedení do provozu.
Zjednodušení provozu.

Univerzální bariéra HiC2441 – univerzální řešení pro každý typ signálu

Milník v technologiích rozhraní

Univerzální bariéra HiC2441 od společnosti Pepperl+Fuchs definuje nové výkonnostní standardy pro rozsáhlé projekty procesních zařízení. Jako první izolovaná bariéra na světě dokáže nezávisle rozpoznat požadavky vstupů a výstupů a automaticky se přizpůsobit prakticky jakémukoli typu vstupního signálu z periferií a systému DCS/-ESD. Díky této jedinečné funkci je univerzální bariéra HiC2441 považována za milník v oblasti technologií rozhraní. Prozkoumejte výhody, které tato inovativní technologie nabízí.

Charakteristika

 Automaticky se přizpůsobí typu signálu, takže není nutná žádná konfigurace
Rychlé, bezpečné a snadné uvedení do provozu
Snižuje náklady na plánování, projektování a konfiguraci
Snadná instalace modulu bez použití nářadí a menší požadavky na údržbu

Výhody

Multifunkční použití

Multifunkční použití

S multifunkční univerzální bariérou budete mít vždy po ruce správné zařízení bez ohledu na typ signálu. Tím odpadá časově náročný výběr modulu a také se snižují požadavky na údržbu.
Rychlé a bezpečné uvedení do provozu

Rychlé a bezpečné uvedení do provozu

Univerzální bariéra umožňuje bezpečnou a snadnou implementaci bez dalšího hardwaru nebo nastavení softwaru. Nemohou tak nastat chyby související s konfigurací.
Zkrácená doba zapojení

Zkrácená doba zapojení

Univerzální bariéra HiC2441 umožňuje předem zapojit zakončovací desku, aniž by bylo nutné brát v úvahu typ signálu. To znamená, že není potřebné soustředit se na prostor, náklady a dobu zapojení pro řadicí rozvaděče.
Vyžaduje méně místa pro náhradní díly

Vyžaduje méně místa pro náhradní díly

Díky univerzální bariéře HiC2441 zabírají náhradní díly výrazně méně místa, protože lze univerzálně uložit jediný modul, bez ohledu na typ signálu.

Nová úroveň flexibility

Univerzální bariéra

S univerzální bariérou HiC2441 od společnosti Pepperl+Fuchs se zvažování rozdílů v požadavcích na signál a výsledných omezeních stává minulostí. Univerzální bariéra umožňuje standardizovat řídicí skříně a výrazně zkrátit dobu plánování, projektování, parametrizace a údržby. Díky vzdálenému přístupu lze změny parametrizace, které dříve trvaly několik dní, nyní zvládnout prostřednictvím univerzální vstupní karty DCS během několika minut. Tímto způsobem je možné úspěšně provést i jednoúčelové změny podle požadavků projektu automatizace procesů.

Univerzální bariéra je součástí osvědčeného H-systému od společnosti Pepperl+Fuchs. Přední výrobci řídicích systémů mohou nyní využívat výhody předem sestavených zakončovacích desek se specifickými systémovými konektory, a to bez ohledu na typ signálu.

Animace – univerzální bariéra HiC2441

V tomto videu se dozvíte více o vlastnostech univerzální bariéry HiC2441 a o tom, jak univerzální bariéra zajišťuje vysokou disponibilitu závodu.

Kontakty

Máte dotazy týkající se univerzální bariéry HiC2441? Chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Stačí vyplnit kontaktní formulář a poslat nám zprávu.