Doskonałość przewietrzenia
Łatwa konfiguracja
Globalne certyfikaty

System przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia Bebco EPS® serii 7500

Korzyści

Najwyższa jakość w najlepszej cenie

Najwyższa jakość w najlepszej cenie

Bebco EPS serii 7500 nie tylko zapewnia kontrolę ciśnienia, ale także w sposób ciągły monitoruje warunki w obudowie, dokonuje automatycznych regulacji ciśnienia i wysyła alarmy wyjściowe, zapewniając niezawodną ochronę. Odkryj najwyższej jakości rozwiązanie przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia w najlepszej cenie!
Uniwersalność zastosowań na całym świecie

Uniwersalność zastosowań na całym świecie

Nowy system przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia Bebco EPS serii 7500 został zaprojektowany z uwzględnieniem obecnych i przyszłych potrzeb rynku. System ma certyfikaty NEC, CEC, ATEX oraz IECEx pozwalające na zastosowanie w obszarach Class I i II, Div. 2 oraz strefach 2/22. Pewność bezpieczeństwa na całym świecie!
Łata konfiguracja i obsługa

Łata konfiguracja i obsługa

Duży wielofunkcyjny ekran dotykowy zapewnia wygodną konfigurację oraz dostęp do najważniejszych parametrów. Diody LED stanu, wykres słupkowy ciśnienia oraz wstępnie ustawione programy ułatwiają obsługę. Obsługa urządzeń serii 7500 nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej!
Oszczędność miejsca i elastyczna konstrukcja

Oszczędność miejsca i elastyczna konstrukcja

Seria 7500 wykorzystuje uniwersalne zasilanie AC/DC i jest dostępna w wersji przeznaczonej do montażu tablicowego lub zewnętrznego wraz z różnego rodzaju akcesoriami. Dodatkowo wszystkie wyjątkowe funkcje zapewniające niezawodną ochronę przed wybuchem udało się zmieścić w bardzo małej obudowie. Zalety szybkiej i łatwej integracji.

 

 

Filmy na YouTube — Proste omówienie serii 7500

Dzięki prostemu, obsługiwanemu za pomocą menu interfejsowi seria 7500 zapewnia wygodne programowanie i możliwość wdrożenia oraz utrzymania systemu bez rozległej wiedzy technicznej. W tym filmie nasz kierownik ds. produktu, Brent Dean, demonstruje, jak używać menu ustawień.

Kierownik ds. produktu, Brent Dean, demonstruje diody LED systemu przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia Bebco EPS serii 7500 firmy Pepperl+Fuchs. Omawia on, co wskazują diody LED, oraz pokazuje, jak działają one podczas rozruchu.

W tym filmie kierownik ds. produktu, Brent Dean, wyjaśnia, jak podłączyć system przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia typu Z / Ex pzc. Zobacz, jak łatwo można podłączyć zasilanie do urządzenia przewietrzania 7500, styku zasilania obudowy, kolektora oraz styku alarmowego.

System przewietrzania 7500 w skrócie

System przewietrzania i zwiększania ciśnienia serii 7500 umożliwia używanie tradycyjnych urządzeń elektrycznych w strefach zagrożonych wybuchem. Urządzenia wymagające ochrony są instalowane w obudowie, w której ciśnienie jest wyższe niż ciśnienie otaczającej atmosfery niebezpiecznej. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o zaawansowanej serii Bebco EPS 7500, która oferuje wszystkie funkcje w ekonomicznej, kompaktowej obudowie …

360° — odkryj serię 7500

Requires Goolge Chrome, Firefox, Safari, Opera, and Internet Explorer version 9 Beta
 
 

Bebco EPS® – The Leaders in Purging Technology®

Od ponad 20 lat systemy przewietrzania Bebco EPS® zapewniają sprawdzoną i niezawodną ochronę w branży automatyki przemysłowej. Jako najbardziej rozpoznawalna marka, firma Pepperl+Fuchs jest światowym liderem na rynku rozwiązań przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia (osłon gazowych z nadciśnieniem), oferującym użytkownikom bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie instalacji urządzeń elektrycznych w strefach zagrożonych wybuchem.

Enviro-Line
Enviro-Line
Objętość obudowy do
250 ft3 (7,08 m3)
Seria 3000
Seria 3000
Objętość obudowy do
250 ft3 (7,08 m3)
Seria 5500
Seria 5500
Objętość obudowy do
250 ft3 (7,08 m3)
Seria 6000
Seria 6000
Objętość obudowy do
250 ft3 (7,08 m3)
Seria 6500
System przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia serii 6500
Objętość obudowy do
450 ft3 (12,75 m3)
Seria 7500
System przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia serii 7500
Objętość obudowy do
450 ft3 (12,75 m3)

Kontakt

Czy masz pytania dotyczące systemu przewietrzania i utrzymywania nadciśnienia serii 7500? Czy chcesz otrzymać dodatkowe informacje? Chętnie pomożemy! Po prostu wypełnij formularz kontaktowy, aby wysłać nam wiadomość.