Umožňují flexibilitu.
Zvyšují výkon.
Zajišťují konkurenční výhodu.

Tenký klient pro použití v průmyslu

Řešení tenkých klientů od řídicích místností po nebezpečné oblasti

Odolná konstrukce

Průmyslový tenký klient v pouzdře (BTC) Pepperl+Fuchs je dodáván v odolném utěsněném pouzdře s krytím IP4x. Kompaktní, robustní hliníkové pouzdro odolá náročným okolním podmínkám zpracovatelského průmyslu. Volitelný rozšířený rozsah teplot od –20 do +60 °C a konstrukce bez ventilátorů umožňují klienty BTC flexibilně instalovat v prostředích s extrémními teplotami do skříní, zásuvek či kontejnerů.
Dlouhodobá dostupnost

Dlouhodobá dostupnost

Uživatelé průmyslových tenkých klientů mají výhodu v podobě dlouhodobé dostupnosti hardwaru i softwaru. Tenké klienty Pepperl+Fuchs jsou založeny na průmyslových komponentách, které jsou dlouhodobě dostupné a zajišťují vysokou spolehlivost. Předinstalovaný firmware VisuNet RM Shell je založen na systému Windows® 10 IoT Enterprise 2019 LTSC s dlouhodobou podporou společnosti Microsoft.
Optimalizováno pro rozlišení Ultra HD

Ultra HD

Společnost Pepperl+Fuchs optimalizovala model průmyslového tenkého klienta v pozdře pro použití s nejnovější zobrazovací technologií. Kompaktní klient BTC12 je vybaven dvěma rozhraními DisplayPort™ a model BTC14 je osazen rovnou čtyřmi rozhraními DisplayPort, která podporují až čtyři monitory Ultra HD s rozlišením 4K při frekvenci 60 Hz. Tím je zajištěn optimální přehled o vašich procesech.
Monitoring s pomocí firmwaru RM Shell 5

RM Shell 5

Předinstalovaný firmware VisuNet RM Shell 5 zjednodušuje konfiguraci a nastavení tenkých klientů v pouzdře – modely BTC12 a BTC14 lze připravit k provozu za několik minut. V kombinaci s dodatečným softwarem VisuNet Control Center mohou uživatelé efektivně a pohodlně konfigurovat a spravovat všechny tenké klienty VisuNet.

BTC14 – pro instalace se čtyřmi monitory

BTC12 – ideální pro instalace se dvěma monitory

Navrženo pro spolehlivost

Výbušná prostředí, náročná prostředí, extrémní teploty – zpracovatelská odvětví představují jedinečnou výzvu pro personál i technologie. Tencí klienti pro použití v průmyslu od společnosti Pepperl+Fuchs jsou navrženi jako spolehlivé a odolné virtualizační řešení pro náročná průmyslová prostředí.

Model BTC14 i prověřený model BTC12 jsou navrženy pro stálé vystavení vysokým teplotám, nárazům, vibracím a zvládají ty nejnáročnější aplikace ve zpracovatelském průmyslu. Odolné modely BTC14 a BTC12 nabízejí uživatelům největší flexibilitu při instalaci.

Řídicí místnost s klientem BTC

Odolná konstrukce

Bez přehřívání
Průmyslový tenký klient v pouzdru je spolehlivý i za extrémních teplot. Před přehříváním ho chrání pasivní chlazení a několik chladičů.
V mrazech
Odolný tenký klient v pouzdru přečká i mrazy. Mohou fungovat v teplotách od -20 °C do +60 °C.
Utěsněná pouzdra
Díky utěsněným pouzdrům s krytím IP4x jsou klienty BTC vhodné i do náročných prostředí v průmyslových řídicích místnostech, např. v papírnách.
Zabezpečená rozhraní
Díky mechanickému zabezpečení všech konektorů odolává kryt tenkého klienta vibracím.

Flexibilní instalace

Řídicí místnost
Montáž na lištu DIN
Držák VESA
Nástěnná montáž
Montáž modelu BTC na desku
Jak model BTC12 (pro instalaci s dvěma monitory), tak model BTC14 (pro instalaci se čtyřmi monitory) umožňují uživatelům různé možnosti instalace a montáže. Díky odolné konstrukci a většímu teplotnímu rozsahu mohou být instalovány do řídicích místností s nepříznivými podmínkami. Lze je upevnit ke svrchní desce stolu, pod stůl nebo dokonce uložit do zásuvky.

Kromě montáže klientů BTC přímo na stůl je k dispozici také několik dalších možností:

Technologie připravená na budoucnost

Kompaktní model BTC12 nabízí dvě rozhraní DisplayPort™ pro monitory Ultra HD s rozlišením 4K při frekvenci 60 Hz. Díky čtyřem rozhraním DisplayPort je nejnovější model BTC14 určen pro instalace se čtyřmi monitory. Tím si zajistíte optimální přehled o vašich procesech. Díky doplňkové funkci DP++ mohou uživatelé připojit HDMI monitory s pasivním adaptérem DisplayPort. 

Navíc jsou industriální tenké klienty v pouzdrech vybaveny moderními technologiemi rozhraní:

  • Duální gigabitový Ethernet pro redundanci sítě
  • Port sériového rozhraní pro podporu starších periferních zařízení
  • 4x port USB pro moderní periferní zařízení
  • Široký rozsah vstupního napájení 16 … 28 V DC pro kancelářské a průmyslové aplikace

Back of BTC12 and BTC14

Porovnání BTC14 a BTC12

Click on the appropriate BTC version to see its features.

  • BTC14
  • BTC12
BTC14 BTC12
Interfaces 4x DisplayPort; up to 4x 4K
Processor AMD Ryzen Embedded V1202B
RAM 4 GB DDR4 (Standard)
8 GB DDR4 (optional)
Housing Aluminum Chassis
IP Rating IP4x
Operating Temperature - 20 °C to 60 °C
Mounting Option Desktop-, Wall-, Din-Rail-, VESA-Mounting
Mechanical Security All ports strain relieved and “lockable”
Cooling Method Passive cooling, heat dissipating housing
Certifications CE and FCC for Europe and US market access
Firmware RM Shell 5

Jednoduchá konfigurace díky RM Shell 5

Abychom zjednodušili konfiguraci a nastavení tenkých klientů v pouzdře, firmware VisuNet RM Shell 5 je předinstalován a přednastaven pro různé řídicí systémy. Tímto způsobem lze jednotky BTC snadno připravit k provozu. Nejnovější generace firmwaru RM Shell je založena na systému Microsoft® Windows® 10 IoT Enterprise 2019 LTSC, který zahrnuje dlouhodobé bezpečnostní aktualizace společnosti Microsoft. Firmware RM Shell 5 je navíc dodáván s integrovanými bezpečnostními mechanismy, zajišťujícími spolehlivou ochranu před malwarem a viry.

 

 

Kompletní řešení tenkého klienta

Firmware RM Shell 5 je dostupný pro všechna zařízení VisuNet společnosti Pepperl+Fuchs. Zajišťuje kompletní řešení pro tenké klienty ve zpracovatelských odvětvích – od jednotek BTC v řídicí místnosti po vzdálené monitory v Zóně 1/21. A se softwarem VisuNet Control Center může obsluha zařízení konfigurovat, monitorovat a efektivně spravovat všechna zařízení z jednoho centrálního bodu.

Hlavní výhody firmwaru VisuNet RM Shell 5

Konfigurace a nastavení v řádu minut
Založeno na systému Microsoft® Windows® 10 IoT Enterprise 2019 LTSC
Vestavěné bezpečnostní mechanismy pro omezení rizika
Software VisuNet Control Center pro efektivní centralizovanou správu
Dostupnost pro všechna zařízení VisuNet společnosti Pepperl+Fuchs

Kontakty

Máte k našim tenkým klientům v pouzdře jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace? Rádi vám pomůžeme! Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a zašlete nám zprávu.