VisuNet Control Center

Software pro správu tenkých klientů VisuNet

Centralizovaná správa vzdálených monitorů a tenkých klientů VisuNet

Vyšší efektivita

Zvýšená efektivita

Software VisuNet Control Center umožňuje uživatelům provádět efektivně správu tenkých klientů z centrálního bodu, aniž by museli vstupovat do prostředí s nebezpečím výbuchu nebo do čistých prostorů. 
Zjednodušená údržba

Zjednodušená údržba

Pomocí softwaru Control Center mohou správci vzdáleně provádět údržbu tenkých klientů od společnosti Pepperl+Fuchs, instalovat aktualizace firmwaru a používat vzdálené příkazy, jako je restartování nebo vypnutí.
Vzdálená podpora

Vzdálená podpora

V případě poruch se správci mohou snadno připojit pomocí funkce zrcadlení relací, aby poskytli vzdálenou podporu.
Přizpůsobeno firmwaru

Optimalizováno pro firmware

Software VisuNet Control Center spolupracuje s firmwarem VisuNet RM Shell a je optimalizován pro firmware společnosti Pepperl+Fuchs.
Topologie softwaru VisuNet Control Center

Doplňkový software pro VisuNet RM Shell

Software VisuNet Control Center je doplňkový nástroj pro uživatele firmwaru VisuNet RM Shell. Umožňuje správcům efektivně provádět správu všech systémů HMI pomocí firmwaru VisuNet RM Shell z centrálního umístění. Při nastavování a údržbě vzdáleného monitoru nebo tenkého klienta v pouzdře není nutné vstupovat do prostředí s nebezpečím výbuchu ani do čistých prostorů, což šetří čas a finanční prostředky.

Uživatelé softwaru VisuNet Control Center se mohou připojit k libovolnému vzdálenému monitoru pomocí firmwaru RM Shell 4 nebo 5, sledovat stav zařízení a obsah obrazovky, a dokonce vzdáleně převzít kontrolu nad tímto zařízením. Pokud operátor vyžaduje podporu, funkce zrcadlení relací umožňuje správcům připojit se k postiženým vzdáleným monitorům a poskytovat podporu ze svých vlastních pracovních stanic. Tento centrální bod správy zjednodušuje podporu, šetří prostředky a zvyšuje dostupnost tenkých klientů.

Efektivita nasazení

V minulosti museli správci provádět správu a údržbu vzdálených monitorů lokálně. Díky inovativnímu softwaru VisuNet Control Center a firmwaru VisuNet RM Shell však nyní mohou konfigurovat zařízení vzdáleně a současně. Tím ušetří spoustu času a cenné prostředky.

Správu tenkých klientů pomocí softwaru VisuNet Control Center usnadňuje několik průvodců. Například průvodce klonováním zařízení umožňuje uživatelům rychle a snadno přenést konfiguraci z jednoho zařízení do dalších zařízení, aniž by bylo nutné tato zařízení fyzicky navštívit nebo se ke každému z nich připojit. Uživatelé mohou také ušetřit čas současnou instalací aktualizací firmwaru na více tenkých klientech. Pokud je nutné vypnout nebo restartovat více zařízení najednou, lze tento krok provést rychle a snadno pomocí průvodců vypnutím a restartováním. 

Efektivita nasazení

Průvodce klonováním zařízení umožňuje rychle a snadno přenést nastavení z jednoho tenkého klienta do více zařízení, aniž by bylo nutné tato zařízení fyzicky navštívit nebo se ke každému z nich připojit. Video ukazuje, jak používat průvodce a zefektivnit správu tenkých klientů. 

Software VisuNet Control Center je opatřen průvodcem aktualizací firmwaru, který umožňuje instalovat aktualizace firmwaru na více tenkých klientech najednou. Video poskytuje podrobné pokyny pro použití průvodce.

Software VisuNet Control Center a firmware VisuNet RM Shell 5 tenkého klienta umožňují uživatelům vytvořit připojení pro zrcadlení relací na základě jejich vlastních certifikátů. Video ukazuje, jak implementovat certifikát v několika málo krocích.

Využijte naši službu aktualizací.

Jako uživatel softwaru VisuNet Control Center nebo firmwaru RM Shell 5 od společnosti Pepperl+Fuchs můžete využívat naši e-mailovou službu. Dovolte nám informovat vás, když bude dostupná nová aktualizace softwaru.

Aktualizace rozdělujeme na aktualizace funkcí a aktualizace zabezpečení. Aktualizace zabezpečení doporučujeme instalovat bezodkladně. Aktualizace funkcí vylepšují nebo rozšiřují stávající funkce a lze je nainstalovat kdykoli.

Hlavní výhody softwaru VisuNet Control Center

Efektivní centralizovaná vzdálená konfigurace
Snadná a zjednodušená údržba
Sledování a vzdálená podpora
Doplňuje firmware VisuNet RM Shell

Kontakty

Máte nějaké dotazy k softwaru VisuNet Control Center nebo chcete získat další informace? Rádi vám pomůžeme! Jednoduše vyplňte kontaktní formulář a zašlete nám zprávu.