Včera a dnes.

Nyní a v budoucnosti.

Náhradní produkty od společnosti Pepperl+Fuchs nevyžadující změnu konfigurace.

Zajištění nepřetržitého chodu vaší firmy a příprava na budoucnost

Náhradní produkty od společnosti Pepperl+Fuchs nevyžadující změnu konfigurace ochrání kapitálové investice do zařízení a současně zajistí modernizaci provozů nejnovějšími technologiemi a optimalizaci výkonu. Zajišťujeme zpětnou kompatibilitu bez rozsáhlých úprav. Hlavními přínosy náhradních produktů jsou vyšší efektivita, větší flexibilita a nižší provozní náklady a náklady na infrastrukturu.

Řada Smart-Ex: Nastal čas na digitalizaci pro nebezpečná prostředí.

Mobilní pracovníci v terénu mohou nyní používat odolný a jiskrově bezpečný smartphone nebo tablet místo přenosné vysílačky. Integrovaná technologie pracující na principu vysílačky, ale využívající mobilní síť a vyhrazená tlačítka, zcela nahrazuje rádiová zařízení. Užitečné aplikace pro sběr dat a nástroje pro spolupráci s videem umožňují mobilním pracovníkům rychle odesílat data a snímky kolegům.

Další informace

Představujeme smartphone Smart Ex 02 vyvinutý značkou ecom instruments společnosti Pepperl+Fuchs

Nyní: Řada Smart-Ex®
Dříve: PMR (Personal Mobile Radio)

Stojan na moduly K-System: Zůstaňte ve spojení s budoucností.

Od roku 2020 již nebude systém Eurocard dostupný. Pokud nemá docházet k prostojům výroby, je vyžadován nový systém, který dokáže provádět požadované úkoly. Společnost Pepperl+Fuchs nabízí zákaznická řešení přizpůsobená na míru místní infrastruktuře: Stojan na moduly K-System je tou správnou komponentou rozhraní pro téměř každou aplikaci, přičemž nabízí snadnou instalaci a maximální flexibilitu.

Další informace

Moduly K-System nahrazují systém Eurocard

Nyní: Stojan na moduly K-System
Dříve: Systém Eurocard

Více funkcí při menším půdorysu. FieldConnex – nová generace.

Nové segmentové vazební členy se vejdou do přesně stejného či menšího prostoru. Kabeláž zůstává v kabelové lávce pro snadné opětovné připojení. K dispozici jsou protokoly PROFIBUS DP a PROFINET s volitelnou redundancí. Pokročilá diagnostika umožňuje efektivní uvedení do provozu a nabízí okamžité a srozumitelné tipy pro řešení problémů ztracených PV. Dokonalé produkty pro plynulé projekty migrace.

Základní segmentový vazební člen

Power Hub

Segmentové vazební členy FieldConnex® a moduly Power Hub přinášejí do infrastruktury provozní sběrnice další funkce.

Nyní: Základní segmentový vazební člen a modul Power Hub
Dříve: Segmentové vazební členy SK1 a SK2

Kontakty

Máte nějaké dotazy týkající se náhradních produktů od společnosti Pepperl+Fuchs nevyžadujících změnu konfigurace? Rádi vám pomůžeme! Stačí, když nám zašlete zprávu nebo si sjednáte osobní schůzku s jedním z našich odborníků.