Rozwiązania czujnikowe do automatyzacji wejścia

Aby zapewnić funkcjonalność i bezpieczeństwo schodów ruchomych, drzwi automatycznych, bram lub wind, niezbędne są zaawansowane czujniki. Czujniki z oferty Pepperl+Fuchs nadają się do szerokiej gamy zastosowań w dziedzinie automatyzacji wejścia.

Korzyści

Wszechstronna oferta

Schody ruchome oraz automatyczne drzwi, bramy i windy stały się integralną część naszego codziennego życia. Dzięki szerokiej ofercie i bogatej wiedzy na temat zastosowań firma Pepperl+Fuchs oferuje idealne rozwiązanie czujnikowe dla każdego z tych obszarów zastosowań.

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

Od drzwi automatycznych przez bramy przemysłowe po bardzo wrażliwe obszary bezpieczeństwa — dzięki różnym zasadom działania i pionierskim technologiom firma Pepperl+Fuchs wspiera Cię w skutecznym, bezpiecznym i niezawodnym wdrażaniu indywidualnego zastosowania.

Doświadczony lider na rynku

Korzystając z ponad 70-letniego doświadczenia w dziedzinie automatyzacji przemysłowej, firma Pepperl+Fuchs opracowała skuteczne rozwiązania dla wielu zastosowań i nieustannie rozwija nowe technologie w celu zapewnienia naszym klientom większej wydajności procesów.

Sensorik4.0®

Dla nas liczy się sukces naszych klientów: technologia inteligentnych czujników Pepperl+Fuchs pozwala zapewnić bezpieczeństwo i wydajność procesów oraz dostosować zakład produkcyjny do poziomu Przemysłu 4.0!

Drzwi automatyczne i systemy dostępu

Drzwi automatyczne i systemy dostępu

Drzwi automatyczne i systemy dostępu otwierają się i zamykają, gdy użytkownicy chcą wejść lub wyjść. Aby zapewnić ochronę ludzi podczas otwierania i zamykania, drzwi automatyczne są wyposażone w inteligentny czujnik. Drzwi automatyczne oferują również korzyści z ekologicznego punktu widzenia, ponieważ pozwalają właścicielowi zaoszczędzić na kosztach ogrzewania lub klimatyzacji.

Bramy przemysłowe

Bramy

Wyjątkowo funkcjonalne bramy automatyczne wewnątrz i na zewnątrz są ważnym środkiem optymalizacji złożonych operacji i krytycznych procesów logistycznych. Systemy czujników Pepperl+Fuchs są dostosowane do wymagań danego pola i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygody.

Windy

Windy

Bezpieczne monitorowanie dostępu do kabiny oraz niezawodne i dokładne pozycjonowanie to główne zadania technologii czujników stosowanych w windach. Elementy do ciągłego monitorowania można znaleźć wszędzie tam, gdzie ruch stwarza potencjalne zagrożenie dla ludzi, np. przy zamykaniu drzwi windy.

Bezpieczeństwo obwodowe

Ochrona obwodowa

Bezpieczeństwo obwodowe staje się coraz ważniejsze — nie tylko w infrastrukturach krytycznych, takich jak więzienia, lotniska czy centra danych, ale także w sektorach przemysłowym i prywatnym. Dla skutecznej ochrony placówek niezbędne jest kontrolowane i ujednolicone wykrywanie osób i obiektów za pomocą skoordynowanej technologii czujników.

Transport publiczny

Transport publiczny

Transport publiczny jest ważną częścią naszej mobilności i kultury codziennej. Wiele milionów ludzi codziennie korzysta z transportu publicznego, aby dostać się z jednego miejsca do drugiego. Priorytetem jest ochrona pasażerów podczas wsiadania do i wysiadania z autobusów oraz pociągów. Z tego powodu szczególnie wysokie wymagania stawiane są bezpieczeństwu i funkcjonalności podczas korzystania z technologii czujników w transporcie publicznym. Aby zapobiec awariom i możliwym obrażeniom ciała, firma Pepperl+Fuchs wykorzystuje technologię czujników, którą opracowano specjalnie dla tego obszaru zastosowań.

Kontakt

Do you have any questions on our sensor solutions for entrance automation?
We will be happy to help you! Simply send us a message or make an appointment with one of our experts to get more information on the products that you are interested in.